Marka Winiary przygotowała wielkanocną zabawę z nagrodami

Autor: pr/www.dlahandlu.pl 3 kwietnia 2012 10:39

Marka Winiary przygotowała dla konsumentów zabawę wielkanocną polegającą na szukaniu pisanek. Wszystkie osoby, które mają w sobie żyłkę detektywistyczną, mogą spróbować swoich sił w ciekawej grze, która będzie dostępna na platformie mobilnej - w aplikacji Przepisownik oraz na Facebooku i wygrać smartfony, tablety oraz bony karty upominkowe DUKA. Natomiast miłośnicy gotowania będą mieli okazję podzielić się swoimi wielkanocnymi przepisami i wygrać notebooki, miksery oraz karty upominkowe DUKA.

Wielkanocna zabawa z marką Winiary jest dostępna na platformie mobilnej i Facebooku oraz w serwisie www.winiary.pl, a konkursy potrwają do 17 kwietnia 2012 r.

Mobilny konkurs opiera się na korzystaniu w telefonie z darmowej książki kucharskiej Przepisownik. Aplikację można ściągnąć z AppStore oraz Google Play. Wszyscy, którzy zdecydują się na udział w zabawie, będą musieli znaleźć 5 z 10 jajek ukrytych na różnych ekranach Przepisownika. Na koncie Winiary na Facebooku konkursowicze znajdą przydatne podpowiedzi. Po znalezieniu kolorowych pisanek należy zalogować się do aplikacji konkursowej na profilu Winiary na Facebooku i udzielić odpowiedzi na pytanie otwarte. Na zwycięzców czekają m.in. smartfony, tablety Touch oraz pakiety produktów marki Winiary i wartościowe karty upominkowe.

Równolegle dla wszystkich miłośników konkursów oraz tych osób, które nie posiadają smartfona, w serwisie www.winiary.pl będzie się toczył konkurs polegający na dodaniu wielkanocnego przepisu w serwisie www. Komisja konkursowa nagrodzi najciekawsze propozycje mikserami marki Philips, notebookiem Toschiba oraz pakietami produktów i bonami wartościowymi.
W okresie okołowielkanocnym zarówno w Przepisowniku, jak i na stronie www marki Winiary konsumenci znajdą ponad 100 wyjątkowo inspirujących przepisów na pomysłowe i smaczne dania wielkanocne, a także wiele nowych filmów wideo prezentujących krok po kroku przygotowywanie ciekawych potraw.

Wielkanocne gry marki Winiary są wspierane szeroką kampanią internetową, a dodatkowo konsumenci mogą znaleźć informacje na temat proponowanych w okresie świątecznym aktywności, również na wielkanocnych materiałach POS.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,20

  • Śr

    2,96

  • Min

    0,00

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9961

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane