Marka własna Biedronki ze wsparciem marketingowym

Autor: dlahandlu.pl 21 lipca 2016 11:48

Agencja Biuro Podróży Reklamy wygrała przetarg na obsługę kampanii digitalowej marki Dada, która w swojej ofercie ma produkty przeznaczone dla dzieci, dostępne w sklepach Biedronka i drogeriach Hebe.

Kampania, którą zaplanowała agencja przewiduje szerokie spektrum działań do końca 2017 roku. W tym czasie BPR odpowiedzialne jest za strategię, kreację oraz zakup mediów w digitalu. 

Współpraca ta niesie za sobą wiele zmian, które mocno zaznaczą obecność marki w internecie.
Działania reklamowe rozpoczął konkurs fotograficzny pod nazwą „Fotobudka”, który odbył się w maju. Agencja odpowiedzialna była za stworzenie aplikacji konkursowej, moderację, wyłonienie zwycięzców oraz zakup mediów w internecie. Zostały wykorzystane takie narzędzia jak: SEM, GDN, social media marketing oraz zakup mediów w serwisach parentingowych i współpraca z blogerami. Powstał również kanał social na Instagramie marki Dada.

Agencja Biuro Podróży Reklamy odpowiada także za koncepcję i realizację 30 sekundowego spotu produktowo-wizerunkowego Dada rozumie Mamy. Emisja spotu rozpoczęła się 7 czerwca i trwała do 15 lipca. Działania te miały na celu zaangażowanie odbiorców i przybliżenie mu nowego oblicza producenta pieluszek Dada, który zapowiada launch nowych produktów.

W najbliższym czasie zostanie wprowadzona do sklepów AppStore i Google Play darmowa gra edukacyjna dla najmłodszych Uczymy się bawiąc, zaprojektowana przez agencję, sygnowana logiem Dada.

Kolejnym krokiem jest zmiana layoutu i funkcjonalności strony www.dada.pl, która dostosowana została także na potrzeby mobile. Strona ta oprócz sekcji typowo produktowej zaprezentuje równie atrakcyjne treści dla użytkowników, czyli przede wszystkim przyszłych i obecnych mam oraz ich pociech. Start nowej strony przewidywany jest na 25 lipca.

Powyższe działania stanowią tylko część dwuletniej strategii, które marka zaplanowała z agencją.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    1,99

  • Śr

    1,56

  • Min

    0,88

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8745

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 697371

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane