PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Marka Żywiec-Zdrój wspiera sprzedaż limitowanej edycji smakowych produktów

Autor: pr 27 stycznia 2016 14:47

W Blue Monday, czyli najsmutniejszy dzień w roku, dla mieszkańców Warszawy zaświeciło Słońce. Na budynku zlokalizowanym w centrum miasta rozbłysła iluminacja, stanowiąca część niestandardowego projektu „Podaruj słońce”. Za jego pośrednictwem marka Żywiec Zdrój zachęca warszawiaków do dzielenia się pozytywnymi emocjami.

Projekt realizowany jest w ramach kampanii, która obejmuje wprowadzenie na rynek limitowanej edycji smakowych produktów Żywiec Zdrój w słonecznych opakowaniach, kampanię na nośnikach zewnętrznych, materiały POS i działania w punkcie sprzedaży oraz projekt „Podaruj słońce”.

W ramach projektu „Podaruj słońce” działania podzielono na dwie fazy: teaser
i reveal. Projekt rozpoczął się 18 stycznia, kiedy to tajemnicze słońce rozbłysło na warszawskim wieżowcu. Iluminacja w formie słońca włączana jest codziennie w godzinach 16:00-22:00, przyciągając uwagę zarówno mieszkańców, jak i mediów. Start drugiego etapu wyznaczyła data Blue Monday, uznawanego za najbardziej depresyjny dzień w roku, czyli 25 stycznia. Dopiero w tym dniu ujawniono organizatora projektu Żywiec Zdrój. Ulicą Świętokrzyską przeszedł korowód złożony z tancerzy, zachęcających przechodniów do wspólnej zabawy i przeciwstawienia się „smutnemu poniedziałkowi”. Osoby, które wzięły udział w wydarzeniu, jako pierwsze mogły „podarować” swoim bliskim słońce wyświetlane na budynku Q22, składając im życzenia za pośrednictwem specjalnej strony internetowej www.podarujslonce.pl. W ten sposób marka Żywiec Zdrój chciała zachęcić warszawiaków, do dzielenia się pozytywną energią i dobrymi emocjami, ponieważ to pomaga przetrwać zimową chandrę.

Akcja potrwa do 7 lutego – do tego dnia aktywna będzie strona www.podarujslonce.pl, za pośrednictwem której można składać życzenia i dzielić się słońcem z innymi. Elementem kampanii promującej owocową stronę Żywiec Zdrój w limitowanej „słonecznej” edycji są też nośniki zewnętrzne oraz materiały POS.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,99

  • Śr

    3,55

  • Min

    2,51

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8001

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 707248

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane