PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

market-Detal chce otwierać minimum 30 sklepów rocznie

Autor: www.dlahandlu.pl 3 listopada 2014 09:35

market-Detal chce otwierać minimum 30 sklepów rocznie

Pod koniec listopada dowiemy się pod jakim szyldem będzie działała nowa sieć handlowa tworzona przez market-Detal. - Obecnie wszystkie nasze sklepy funkcjonują pod szyldem POLOmarket. Kolejnym działaniem z naszej strony jest proces rebrandingu, który przyczyni się do budowy spójnego wizerunku sieci i oferowanych przez nas produktów. Zmiana szyldu we wszystkich naszych lokalizacjach nastąpi w styczniu przyszłego roku - mówi w rozmowie z portalem dlahandlu.pl Sylwia Kocon, dyrektor marketingu market- Detal.

- Jeśli chodzi o plany długoterminowe naszej sieci, mogę zdradzić, że planujemy intensywny rozwój poprzez dalszą ekspansję. Co roku będziemy otwierać przynajmniej 30 nowych sklepów - dodaje nasza rozmówczyni.

- Będziemy siecią, tak jak dotychczas, supermarketów. Chcemy być pierwszym wyborem konsumenta w codziennych zakupach spożywczych, zapewniając odpowiedni asortyment, duży wybór produktów świeżych dobrej jakości. W tym obszarze chcemy podkreślać naszą specjalizację, którą mamy już od wielu lat. Oczywiście, nie zabraknie atrakcyjnych promocji, ale jednym z najważniejszych atutów będzie zapewnienie doskonałej obsługi - wyjaśnia Sylwia Kocon.

Spółka market-Detal powstała w 1997 roku. Od 17 lat funkcjonuje w ramach struktury Grupy POLOmarket, której była współtwórcą i w której jest właścicielem 40 proc. placówek. Zarząd firmy tworzą współtwórcy sukcesu Grupy POLOmarket. Prezesem firmy jest Artur Kasner, współzałożyciel POLOmarketu i jego prezes w latach 1996 - 2009. W tym samym okresie z drobnymi przerwami sprawował funkcję przewodniczącego rady nadzorczej. Niedawno podjął decyzję o realizowaniu odrębnej od POLOmarketu strategii rozwoju. Wynikiem jest uruchomienie z dniem 1 stycznia 2015 r. nowej sieci handlowej, należącej w pełni do spółki market-Detal. Nową sieć początkowo tworzyć będzie ponad 170 sklepów, które zaopatrywane będą przez własne centrum logistyczne market-Detal.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • flp 2014-11-06 09:26:10

  sami będą mieli 0 wplyw na dostawców. Reszta POLO dała nura w PL Plus i...chyba to ta wlasciwa droga.

 • młoda 2014-11-04 08:48:29

  lord, a np po to, żeby znowu stanowić jakąś siłę na rynku a nie żeby być ogryzkiem

 • lord 2014-11-03 15:41:11

  flp, a po co mieliby tam wracać?

ZOBACZ WSZYSTKIE (5)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  4,20

 • Śr

  2,94

 • Min

  2,28

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7880

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane