PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Marki Energizer i Wilkinson promowane na stacjach Statoil

Autor: pr 6 listopada 2013 12:11

Energizer oraz Wilkinson rozpoczęły nową akcję promocyjną „Taniej zasilasz bak", w ramach której klienci kupując paliwo na stacjach Statoil mogą uzyskać rabat w wysokości 15 groszy od ceny każdego litra zakupionego paliwa. Warunkiem uzyskania rabatu jest zakup promocyjnych produktów marki Energizer lub Wilkinson.

Akcja obejmuje promocyjne produkty marek Energizer (baterie, akumulatorki, latarki i ładowarki) oraz Wilkinson (maszynki jednorazowe i systemowe do golenia). Przy zakupie promocyjnych opakowań klienci mogą uzyskać na stacjach Statoil rabat w wysokości 15 groszy od ceny każdego litra zakupionego paliwa.

Prowadzona wspólnie przez marki Energizer, Wilkinson i Statoil kampania odbywa się pod hasłem „Taniej zasilasz bak" i jest akcją ogólnopolską. Promocją objęte są wszystkie paliwa dostępne na stacjach Statoil: EuroSuper 95, Suprema 98, Supra Diesel, Diesel Gold oraz SupraGaz. Rabat dotyczy zakupu maksymalnie 80 litrów paliwa w ramach jednej transakcji, przy czym każdy kolejny kupon promocyjny uprawnia do uzyskania zniżki przy następnym zakupie. Promocja prowadzona będzie na 245 oznaczonych stacjach Statoil z wyłączeniem obiektów działających pod logo 1-2-3.

Kupony promocyjne będzie można realizować na stacjach Statoil do 30 kwietnia 2014 roku. Rabat nie łączy się z innymi promocjami i nie dotyczy płatności kartami paliwowymi. Szczegółowy regulamin promocji dostępny jest na www.statoil.pl, www.rabatnapaliwo.pl, na stacjach paliw oraz w siedzibie organizatora.

Akcja będzie wspierana dedykowanymi materiałami POS oraz silną kampanią reklamową w internecie informującą o promocji.

Podobał się artykuł? Podziel się!

 • 10.

  JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  11,98

 • Śr

  7,99

 • Min

  2,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8523

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane