Marks & Spencer uruchomi cztery kolejne sklepy

Autor: dlahandlu.pl 24 maja 2010 11:42

Marks & Spencer w ubiegłym roku otworzył w Polsce 7 dużych sklepów o powierzchni od 1000 do 2500 mkw. Kolejne 4 uruchomi już w najbliższych miesiącach. Jeszcze przed wakacjami, Marks & Spencer otworzy w Polsce 3 nowe sklepy.

Najwcześniej dwa sklepy outletowe - jeden w Piasecznie, drugi w Gdańsku, obydwa na terenie centów outletowych Fashion House. Każdy z nich będzie miał około 300 mkw. powierzchni. W czerwcu firma otworzy także sklep w Kłodzku. Będzie się mieścił w należącej do Rank Progress galerii Twierdza Kłodzko i zajmie ponad ponad 1000 mkw. powierzchni. Czwarty sklep - w Jeleniej Górze zostanie uruchomiony jesienią w Pasażu Grodzkim, na ponad 1300 mkw.

Jesienią tego roku zostanie oddany do użytku jeszcze jeden sklep. Będzie to dobrze zaopatrzony salon w Domach Towarowych Wars & Sawa, Junior (Warszawa). Obecnie salon poddawany jest gruntownej modernizacji. Znajdzie się tu największy wybór produktów delikatesowych, oferowanych przez sieć.

W ubiegłym roku zespół pracowników firmy powiększył się o około 200 nowych osób. Ten rok również będzie obfitował w nowe zatrudniania. W Polsce Marks & Spencer ma 12 sklepów.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    5,49

  • Śr

    2,59

  • Min

    0,00

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9628

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane