Marol wynajmuje magazyn w Panattoni Park Szczecin

Autor: www.dlahandlu.pl 11 lutego 2016 13:11

Marol wynajmuje magazyn w Panattoni Park Szczecin Panattoni Park Szczecin to centrum o planowanej powierzchni ok. 51 600 mkw.

Panattoni Europe zdobył kolejnych najemców w Panattoni Park Szczecin. Wśród nich jest dystrybutor produktów spożywczych - firma Marol, która wynajęła ok. 3 300 mkw.

Marol wynajął łącznie ok. 3 300 mkw. - na magazyn przeznaczono 3 051 mkw, zaś na powierzchnię biurową ok. 240 mkw. W transakcji najmu pośredniczyła firma doradcza Colliers International.
Drugim najemcą jest Svendsen Sport - dostawca sprzętu wędkarskiego.

- Transakcje ze Svendsen Sport oraz spółką Marol to kolejny dowód na zainteresowanie najmem powierzchni magazynowo-produkcyjnej w okolicach Szczecina - w IV kwartale ubiegłego roku informowaliśmy o kontrakcie z Pierce AB. Bliskość tego regionu Polski do Niemiec i północnych sąsiadów, a także funkcjonująca krajowa sieć nowoczesnych dróg to atuty, które dostrzegają firmy działające lokalnie oraz podmioty zagraniczne, zwłaszcza te związane ze sprzedażą internetową -  skomentował Robert Dobrzycki, Chief Executive Officer Europe.

Panattoni Park Szczecin to centrum dystrybucyjne dewelopera o planowanej powierzchni ok. 51 600 mkw. w ramach dwóch budynków z możliwością rozbudowy. Każdy z obiektów wyposażony zostanie w doki rozładunkowe, bramy wjazdowe z poziomu "0", a także obszerne place manewrowe i dodatkowe miejsca parkingowe.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    10,99

  • Śr

    7,13

  • Min

    5,70

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9150

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane