Mars Petcare wprowadza nową markę specjalistycznych karm dla zwierząt Perfect Fit

Autor: pr 24 kwietnia 2017 12:45

Karma Perfect FitTM to nowa marka oferująca wysokojakościowe pokarmy dla psów i kotów, która została stworzona dzięki kompleksowemu podejściu do żywienia zwierząt. Perfect FitTM opracowano w oparciu o trzy kluczowe filary dobrego samopoczucia zwierząt, którymi są Odżywianie, Ruch i Zabawa. Oprócz wysokiej jakości składników, zawartych w formule „Total 5”, karma zapewnia również specjalnie dobrany skład, który pomoże utrzymać koty i psy w dobrej kondycji, niezależnie od ich wieku czy stylu życia.

W Polsce rynek karm dla zwierząt domowych to jedna z najbardziej dynamicznych kategorii branży FMCG. Rynek ten rośnie w skali 7% rok do roku. Konsumenci coraz częściej decydują się na pełnoporcjowe karmy gotowe, chcąc mieć pewność, że ich zwierzęta otrzymują wszystkie niezbędne i odpowiednio zbilansowane składniki odżywcze. Oczekują też szerokiego wyboru marek, którym mogą zaufać. Nowy Perfect FitTM zaspokaja oczekiwania konsumentów i potrzeby żywieniowe nawet najbardziej wymagających zwierząt. 

Produkty nowej marki Perfect FitTM, dostępne są w szerokim asortymencie, w odmianach dla kotów i dla psów. Wprowadzeniu marki na rynek będzie towarzyszyć kampania reklamowa w mediach (telewizja i media cyfrowe), a także akcje specjalne i ekspozycje w sklepach.

Karma Perfect Fit™ skutecznie łączy w sobie pięć korzyści, które odpowiadają na pięć najważniejszych potrzeb wszystkich kotów i psów, bez względu na ich wiek czy tryb życia, w unikalnej formule „Total 5". Formuła ta została opracowana we współpracy z lekarzami weterynarii oraz ekspertami z Centrum Żywienia Zwierząt WALTHAM® i odzwierciedla najczęściej diagnozowane problemy zdrowotne psów i kotów. Specjaliści WALTHAM® dopracowali smak i strawność Perfect FitTM poprzez selekcję wysokiej jakości składników o wysokiej zawartości białka.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8676

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane