Marta Wybrańska odpowiada za najem centrów Trigranit w Europie

Autor: dlahandlu.pl 9 lutego 2012 19:01

Marta  Wybrańska odpowiada za najem centrów Trigranit w Europie

Z początkiem lutego 2012 Marta Wybrańska otrzymała awans na stanowisko szefa działu najmu (Head of Retail Leasing) grupy TriGranit Management. Będzie nadzorowała i koordynowała procesy najmu istniejących centrów handlowych jak i tych w trakcie budowy, zlokalizowanych na obszarze Europy Środkowo-Wschodniej i Rosji.

Marta Wybrańska odpowiedzialna będzie za wzmocnienie obecnie świadczonych usług, rozwijanie międzynarodowych kontaktów handlowych ze światowymi markami oraz wzmocnienie usług portfolia firmy.

Marta Wybrańska pracuje w firmie TriGranit od 2008 roku. Początkowo była odpowiedzialna za wynajem kompleksu biurowego „B4B" (klasy A) przy Bonarka City Center, finalizując największe transakcje najmu na rynku krakowskim w 2011 roku.
W czerwcu 2011 objęła stanowisko dyrektora ds. najmu powierzchni handlowej i biurowej projektu Bonarka City Center, gdzie była odpowiedzialna za jego proces rekomercjalizacji oraz stworzenie zespołu najmu w strukturze zarządcy centrum.

Marta posiada ponad 15-letnie doświadczenie na europejskim rynku nieruchomościach, włączając w to rynek mieszkaniowy, magazynowy, handlowy i biurowy. Jej atutem jest również doświadczenie w zarządzaniu centrów handlowych wyniesione z pracy w Wola Park w Warszawie (CERPF) oraz Galerii Kazimierz w Krakowie (GTC). Wykorzystuje tę wiedzę i doświadczenie w obecnie zarządzanych projektach w Polsce: w Bonarka City Center i projekcie biurowym B4B w Krakowie, oraz otwieranym w niedalekiej przyszłości Poznan City Center.

Marta posiada tytuł magistra z zarządzania i HR Uniwersytetu Warszawskiego, oraz licencję pośrednika nieruchomości. Jej największe hobby to historia i dlatego ukończyła w tym roku studia podyplomowe z zakresu historii na Uniwersytecie Jagiellońskim. Mieszka w Krakowie wraz z mężem i 2 psami .

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9044

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane