Martes Sport celuje w 260 sklepów na koniec tego roku

Property News 21 września 2017 14:31

230 sklep w Polsce marki Martes Sport został otwarty. Firma stawia na błyskawiczny rozwój, co idealnie obrazuje plan kolejnych otwarć. Martes Sport w ostatnich 100 dniach bieżącego roku otworzy 30 sklepów o łącznej powierzchni 23 tys. mkw. powierzchni handlowej, co będzie oznaczać 260 sklepów na koniec 2017 roku.

Bicie rekordów nie dotyczy wyłącznie liczby otwieranych sklepów. W rekordowym miesiącu tego roku – sierpniu, Martes Sport w swoich sklepach sprzedał ponad 2 miliony produktów.

Oprócz zupełnie nowych lokali Martes Sport powiększa lub przenosi istniejące już sklepy. Wszystko po to, aby klienci mieli coraz łatwiejszy i większy dostęp do artykułów. Zgodnie z wcześniejszymi założeniami powstaje coraz więcej sklepów w nowym koncepcie Premium. Pierwszy z nich o powierzchni ponad 2580 m2 został otwarty 16 listopada 2016 roku w Domu Towarowym Wars Sawa Junior w Warszawie przy ulicy Marszałkowskiej. Drugi to otwarty na przełomie lipca w Poznańskim Starym Browarze. Do końca roku powstaną jeszcze cztery. Lokale te charakteryzuje nowy design, rozbudowany asortyment czy też odbywające się na ich terenie liczne eventy mające na celu zwiększenie zainteresowania klientów oferowanymi przez sieć markami.

Na uwagę zasługuje również fakt, że jesienią 2017 roku nastąpi w sklepach Martes Sport premiera nowej marki – Iguana, która została zakupiona przez Grupę Kapitałową w roku ubiegłym.

Martes Sport jest w 100% polskim podmiotem prywatnym. Na koniec 2017 roku w grupie kapitałowej Martes Sport na sukces firmy pracować będzie ponad 3000 osób.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • Oszukany Klient 2018-01-24 15:53:45

  Co im po 260 Sklepach jak na każdym kroku tracą klientów przez swoją politykę. Spróbujcie coś zareklamować to się dowiecie że albo jesteście kompletnymi głupolami to butów nie sznurujecie to je za mocno sznurujecie, żle nosicie i jakie im tam tylko przyjdą powody do głowy. Uznanie reklamacji zapomnijcie. Pomoc Rzecznika też nic nie da i tak się wyprą, bo wiedzą że nikt do sądu nie pójdzie. Zapominają o jednym że w ten sposób tracą STAŁYCH klientów.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  1,89

 • Śr

  1,27

 • Min

  0,87

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9476

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane