Martes Sport w Quick Park Konstancin

Autor: dlahandlu.pl 24 stycznia 2017 11:15

Galeria handlowa Quick Park w Konstancinie podpisała umowę najmu z firmą Martes Sport. Powierzchnia salonu w podwarszawskiej galerii wyniesie 486 m2. Otwarcie Quick Park w Konstancinie jest zaplanowane na 2018 rok.

Martes Sport to sieć ponad 200 wielkopowierzchniowych sklepów z ofertą marek odzieży i sprzętu do uprawiania najbardziej popularnych dyscyplin sportowych. 

Firma Martes Sport jest kolejnym zakontraktowanym najemcą powierzchni handlowej w Quick Parku Konstancin. W lipcu 2016 r. spółka Real 2B Development poinformowała o zawarciu umowy najmu z Organic Farma Zdrowia – operatorem spożywczym, specjalizującym się w artykułach ekologicznych. Powierzchnia handlowa sklepu wyniesie 838 m2 i będą to największe w Polsce super delikatesy ekologiczne.

Za koncepcję komercyjną oraz wynajem centrum Quick Parku Konstancin odpowiada firma Mallson Polska.

Quick Park Konstancin został zaprojektowany jako zespół 3 niezależnych obiektów handlowych, o łącznej powierzchni najmu 5000 m2, oferujących 35 sklepów, punktów usługowych oraz gastronomicznych. Do dyspozycji zmotoryzowanych klientów dostępny będzie parking ze 180 miejscami postojowymi.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9060

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane