Martin Beháň nowym dyrektorem zarządzającym Tesco Polska

Autor: dlahandlu.pl 13 lutego 2017 14:01

Martin Beháň nowym dyrektorem zarządzającym Tesco Polska Na zdj. Martin Beháň, nowy dyrektor zarządzający Tesco Polska

Biuro prasowe Tesco poinformowało o nominacji Martina Beháňa na stanowisko dyrektora zarządzającego Tesco w Polsce.

Martin Beháň pracuje w Tesco od 2002 roku, pełniąc w tym czasie szereg funkcji w strukturach operacyjnych – w sklepach, regionach i formatach. Ostatnio pełnił podwójną rolę, jako dyrektor operacyjny formatu supermarketów na Europę Środkową oraz dyrektor zarządzający w Czechach. Zastąpi na stanowisku Adama Manikowskiego, który po czterech latach w Tesco Polska, zdecydował się zakończyć pracę w firmie i kontynuować karierę poza granicami kraju.

- Martin to menadżer z bogatym doświadczeniem w zarządzaniu operacjami handlowymi w krajach Europy Środkowej. Niezwykła energia i zaangażowanie w stosunku do klientów zawsze wyróżniały całą jego dotychczasową karierę - informuje biuro prasowe Tesco.

Martin Beháň przeprowadzi się do Polski, by pracować wraz ze swoim nowym zespołem i być blisko klientów. Pracę na swoim nowym stanowisku rozpocznie 1 marca tego roku.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • Puciato Marcin wy oszuści 2017-11-20 16:57:51

    Obsługa klienta w tesco to dno!!! Oddałem drukarkę do naprawy. Serwis HP zlecił wykonanie diagnostyki na opcję xero pani z obsługi klienta która nie ma pojęcia o sprzęcie komputerowym, czekam na naprawę drukarki oszuści z HP i tesco!!!!!!!

  • anonim 2017-02-15 10:01:19

    ten, jak każdy kolejny lub poprzedni, jest tylko figurą, pionkiem, którego zadaniem jest firmowanie poczynań Anglików swoją twarzą. Dobrze opłacanym pionkiem, niczym więcej.

  • Prac 2017-02-14 21:58:37

    Ciekawe czy ten zdecyduje się dać podwyżki inni uciekali od tematu podeyzek

ZOBACZ WSZYSTKIE (3)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9667

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane