Marwit rusza z promocją w nadmorskich kurortach

Autor: dlahandlu.pl 29 lipca 2014 12:39

18 lipca startuje wakacyjna akcja Marwitu. Wyspa Zdrowia Marwit zawita do popularnych nadbałtyckich kurortów, odwiedzając kolejno Puck, Łebę, Ustronie Morskie i Świnoujście.

Na terenie strefy zaplanowano zajęcia ruchowe, treningi zumby i zawody sportowe, a także pokazy kulinarne przygotowane przez ambasadora marki Marwit, szefa kuchni Grzegorza Łapanowskiego, badania skóry, zabawę z maszyną przyczynowo-skutkową Domino Event Day oraz wieczorne koncerty. Upalny dzień na plaży uzupełni towarzystwo świeżego soku jabłkowego z dodatkiem trawy cytrynowej z nowej serii limitowanej Marwit.
Wyspie Zdrowia Marwit towarzyszyć będzie akcja sprzedażowo-promocyjna prowadzona bezpośrednio na plaży oraz w lokalnych sklepach. Do każdego produktu Marwit zakupionego w plażowej strefie dołączone zostaną okolicznościowe banknoty „Marwity", dzięki którym kupujący będzie mógł bezpłatnie korzystać ze wszystkich atrakcji i aktywności dostępnych na terenie Wyspy Zdrowia Marwit. W przypadku zakupu soku poza strefą, należy zachować kapsel i wymienić go na banknoty w barze Wyspy Zdrowia Marwit.
Wyspa Zdrowia Marwit zawita na polskich plażach na przełomie lipca i sierpnia, kolejno odwiedzając popularne bałtyckie kurorty i będzie czynna codziennie w godz. 10:00-20:00.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    7,45

  • Śr

    4,02

  • Min

    0,00

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9685

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 772811

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane