Maślana potyczka dyskontów z Orlenem

Autor: next.gazeta.pl 3 listopada 2017 15:17

Biedronka i Netto wprowadziły masło za mniej niż 5 zł. Nie wykluczone, że dwudniowa promocja w sieci dyskontów należących do Jeronimo Martins to odpowiedź na ofertę PKN Orlen, który w sklepach przy stacjach paliw sprzedaje kostkę masła po 4,90 zł.

Jak czytamy w serwisie next.gazeta.pl, ceny masła w tym roku poszybowały ostro w górę wskutek wielu zdarzeń na światowych rynkach. Nawet w dyskontach rzadko można kupić ważącą 200 gramów kostkę za mniej niż 6 złotych. Nawet taka cena jest uważana przez wielu klientów za okazyjną, gdyż w mniejszych sklepach można znaleźć kostkę w cenie przekraczającej 8 złotych.

Okazyjną cenę masła - 4,9 zł za kostkę - można znaleźć, jak informuje serwis wp.pl, w niektórych sklepach przy stacjach Orlenu. O tej promocji raczej nie jest głośno, gdyż Orlen jej nigdzie nie reklamuje, ale i tak klienci podjeżdżają na stacje i kupują masło w ilościach zbliżonych do hurtowych.

Jak można było się spodziewać nie zostawiła tego bez odpowiedzi Biedronka, największa sieć spożywcza w Polsce. Tylko dziś i jutro masło w jej sklepach można znaleźć w promocyjnej cenie 4,99 złotych za kostkę. Ani w gazetce, ani na stronie internetowej Biedronki nie ma informacji, by były ograniczenia w ilości kupowanego masła na osobę.

Takie ograniczenie było we wtorek w sieci Netto, która tylko tego dnia sprzedawała masło po 4,5 zł za kostkę - maksymalnie można było kupić 5 kostek.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    1,99

  • Śr

    1,54

  • Min

    0,88

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8777

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane