Master Management Group skomercjalizuje Galerię Aviator

Autor: www.dlahandlu.pl 4 czerwca 2012 12:54

Firma Master Management Group została odpowiedzialna za komercjalizację centrum handlowego Galeria Aviator, którego budowa planowana jest w Mielcu. MMG będzie też prowadzić działania marketingowe dla nowo powstającego centrum.

Aviator w Mielcu będzie rodzinnym centrum handlowo-rozrywkowym z galerią handlową, marketem typu dom i ogród, hipermarketem, kinem oraz licznymi kawiarniami i restauracjami. Inwestycja będzie składać się z dwóch części: jednopoziomowej galerii handlowej o powierzchni najmu około 30 000 m2 oraz ulokowanego w sąsiednim budynku marketu typu dom i ogród  o powierzchni 8 500 m2. W galerii znajdzie się kilkadziesiąt sklepów, hipermarket, strefa gastronomiczna z kawiarniami i restauracjami, a także 4-salowe kino. Przy obiekcie powstanie parking naziemny na 1 200 miejsc. Galeria Aviator będzie pierwszym dużym centrum handlowym  w Mielcu i regionie.

Deweloperem Galerii Aviator jest spółka Kullar Gobi Polska. Obecnie deweloper przygotowuje się do złożenia wniosku o pozwolenie na budowę. Rozpoczęcie budowy jest warunkowane uzyskaniem stosownych pozwoleń i planowane jest na przełom 2012 i 2013 roku. W pierwszej kolejności powstanie sklep typu dom i ogród, którego otwarcie jest zaplanowane na III kwartał 2013 roku. Otwarcie całej galerii handlowej planowane jest na IV kwartał 2014 roku.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    11,50

  • Śr

    7,33

  • Min

    0,00

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9413

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane