Matpol dołączył do grona wystawców Food Show 2017

www.portalspozywczy.pl 17 lutego 2017 11:24

Firma Matpol z Pruszkowa to nowy wystawca Food Show 2017 - unikalnego wydarzenia o tematyce kulinarno-gastronomiczno-spożywczej, które odbędzie się w marcu w Katowicach.

Matpol to polska firma handlowa specjalizująca się w obrocie produktami spożywczymi, w tym głównie mleczarskimi. W ofercie znajdują się m.in.: sery żółte, masło, mleko, mleko w proszku, serwatka w proszku, surowce płynne, cukier, sól. Dostawcami są uznani producenci polscy i zagraniczni spełniający najwyższe wymogi jakościowe i bezpieczeństwa. Docelowymi odbiorcami Matpolu są: sieci handlowe zarówno te duże jak i te mniejsze, hurtownie spożywcze, zakłady produkcyjne, mleczarnie, producenci pizzy, pizzerie, gastronomia.

W trakcie Food Show (16-18 marca 2017 r.) odbędą się trzy dni wystaw, prezentacji produktów żywnościowych, degustacji, pokazów gotowania, warsztatów kulinarnych, debat i dyskusji branży spożywczej i gastronomicznej, osobistych spotkań mistrzów kuchni, biznesu spożywczego i branży HoReCa oraz miłośników gotowania i dobrego jedzenia.

Organizatorem Food Show jest Grupa PTWP, wydawca magazynu "Rynek Spożywczy", portalu dlahandlu.pl i portalspozywczy.pl.

Sprawdź dokładny program wydarzenia i wszystkie atrakcje na stronie Foodshow.pl.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8667

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 703894

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane