PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Matt Komorowski został szefem PayPal na Europę Środkowo-Wschodnią

Autor: wirtualnemedia.pl 14 września 2016 11:55

Matt Komorowski awansował w PayPal na stanowisko szefa zespołu na Europę Środkowo-Wschodnią. Pracuje w firmie od czterech lat, a wcześniej był związany m.in. z The Boston Consulting Group i Groupon.

Na stanowisku dyrektora zarządzającego regionu Matt Komorowski odpowiada za wprowadzanie innowacji płatniczych. Będzie się również skupiać na rozwoju technologii płatniczych w celu wspierania firm z regionu Europy Środkowo-Wschodniej w ekspansji na rynkach krajowych, jak i międzynarodowych.

- W ostatnich latach obserwujemy coraz większe zainteresowanie lokalnych i międzynarodowych inwestorów regionem Europy Środkowo-Wschodniej. Taka sytuacja stwarza wspaniałe warunki dla e-konsumentów. To grupa klientów, dla której „płatności w biegu” - przy pomocy zaledwie jednego kliknięcia - są czymś naturalnym. Ludzie lubią, gdy płatności są „niewidzialne”, zachodzą w tle. Otwiera to nowe możliwości biznesowe dla firm takich jak PayPal. Tylko w ubiegłym roku (w skali globalnej), zrealizowaliśmy transakcje o wartości ponad 280 miliardów dolarów, a pozycja regionu CEE na tle innych rynków jest coraz silniejsza - opisuje Matt Komorowski.

Komorowski pracuje w firmie PayPal od 2012 roku. Dotychczas jako szef sprzedaży, był odpowiedzialny za rozwój współpracy biznesowej oraz wdrażanie nowych produktów w ponad 20 krajach Europy Środkowo-Wschodniej.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7781

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane