Maxima Grupė obniża ceny w sklepach

Autor: rp.pl 28 lutego 2017 11:49

Litwini ciągną na zakupy do Polski więc litewskie sieci tracą zyski. Maxima obniżyła ceny na 20 procent sprzedawanych produktów - pisze rp.pl

Maxima to największa siec handlowa na Litwie. Jej władze uruchomiły kampanię „Gwarancja niskich cen". Obejmuje ona obniżenie cen tysiąca produktów, co odpowiada 20 proc. towarów sprzedawanych w sieci. Ceny nie tylko spadną, ale mają być też niższe od tych, które proponują inne działające na Litwie sieci, podaje portal Delfi.

Kristina Majde dyrektor Maxima LT przyznała, że wysokość cen w sklepach, jest na Litwie bardzo dyskutowana i ważna dla mieszkańców. I to pomimo oficjalnych statystyk pokazujących, że w porównaniu z większością krajów Unii, Litwa ma niższe ceny i do tego rosną one bardzo wolno.

Od początku wielkiej obniżki pracownicy Maximy będą dwa razy w tygodniu sprawdzać, jakie ceny na promocyjne towary proponuje konkurencja - sieci Iki, Norfa, Lidl i Rimi. Jeżeli któreś okażą się niższe, to Maksima natychmiast obniży swoje.

Więcej na rp.pl

Przypomnijmy, że sieć Aldik, która należy do Grupy,  nowy rok rozpoczęła specjalną ofertą „Zawsze TANIO!”.  Oferta produktów oznaczonych „TANIO!” jest stale poszerzana. Dla ułatwienia zakupów produkty zostały oznaczone na półkach czerwonym stoperem.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9150

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane