PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Mayland rozbuduje CH Ster w Szczecinie

Autor: dlahandlu.pl 20 października 2016 11:21


Valad Europe oraz Mayland Real Estate podpisały list intencyjny, w którym wyrażają zamiar wspólnej rozbudowy CH Ster w Szczecinie. Deweloperem przedsięwzięcia będzie Mayland.

Inwestycja będzie realizowana na działce o powierzchni 8 hektarów znajdującej się po zachodniej stronie istniejącego kompleksu handlowego przy ul. Ku Słońcu, która objęta jest planem zagospodarowania przestrzennego, pozwalającego na realizację zamierzenia inwestycyjnego. Dzięki rozbudowie powierzchnia handlowa powiększy się z obecnych 43 000 m2 do 67 600 m2, na której znajdzie się 160 najemców. 

Centrum Handlowe Ster w Szczecinie, oddane zostało do użytku w 1999 roku.
W skład kompleksu handlowego połączonego wspólnym parkingiem wchodzi galeria handlowa z hipermarketem spożywczym „Bi1” oraz sklepami takich marek jak: GoSport, RTVEuroAGD, Empik, Smyk, Sephora, CCC, New Yorker, Rossmann, KFC, - łącznie 60 lokali handlowych i usługowych. Obok galerii znajdują się park handlowy z Castoramą, Statoil, stacją obsługi Feu Vert i McDonald’s.
Dodatkowe 25 tysięcy m2 powierzchni rozbudowanej galerii obejmie kino i uzupełniające funkcje rozrywkowe, duża część restauracyjna z 15 lokalami i 400 miejscami siedzącymi oraz 100 lokali przeznaczonych, przede wszystkim, dla marek modowych.
Budowa centrum rozpocznie się w przyszłym roku, a jej zakończenie planowane jest na jesień 2019 roku.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,98

  • Śr

    7,78

  • Min

    4,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7862

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane