mBank i PaySquare z ofertą terminala płatniczego z kontem

Autor: dlahandlu.pl 24 października 2016 11:36

mBank oraz PaySquare, w ramach specjalnej kampanii promującej płatności bezgotówkowe, rozszerzają współpracę o możliwość skorzystania z oferty terminala płatniczego z kontem. – Naszym celem jest wsparcie przedsiębiorców, dla których obecne koszty posiadania terminala płatniczego oraz opłat za prowadzenie konta były za wysokie i stanowiły barierę dla wprowadzenia tego typu rozwiązania do swojej firmy – mówi dyrektor sprzedaży i rozwoju rynku Jarosław Archacki z firmy PaySquare.

Klienci, którzy zdecydują się na założenie konta mBiznes Komfort oraz zainstalowanie terminala płatniczego PaySquare u doradcy firmy lub przez dedykowaną stronę www, otrzymają specjalną ofertę zawierającą nie tylko bezpłatne prowadzenie konta, lecz także szeroką gamę dodatkowych korzyści – w tym 100 bezpłatnych przelewów (przez 12 miesięcy z możliwością przedłużenia promocji), dedykowanego opiekuna firmy w placówkach mBanku oraz możliwość bezpłatnej wpłaty gotówki w placówkach i wpłatomatach. 

Wyróżnikiem tej oferty jest możliwość uzyskania zwrotu 50 zł miesięcznie przez 12 miesięcy pod warunkiem wykonania 3000 zł obrotu z transakcji poprzez terminal PaySquare na nowo założone konto mBiznes Komfort. Dodatkowo każdy klient może bezpłatnie i bez żadnych zobowiązań przez 30 dni przetestować terminal płatniczy.

Terminale płatnicze oferowane przez PaySquare to urządzenia dzięki którym klienci będą mogli, oprócz przyjmowania płatności kartami, skorzystać również z usług dodatkowych jak m.in. doładowania telefonów komórkowych, e-voucherów, funkcji Cash Back (wypłata gotówki) czy DCC (dynamicznego przeliczanie walut – oznacza to, że klient zagraniczny może zapłacić w swojej rodzimej walucie). 

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • rubik_zeno 2016-11-24 12:11:35

  paysquare jest ok - dla mojego biznesu naliczają najnizse prowizje - wychodzi mi 0,24% od transakcji - ich konkurencja proponowała 0,59% więc poszli na drzewo

 • Anita 2016-10-30 21:31:40

  Nareszcie jakaś ciekawa oferta na rynku!

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  3,69

 • Śr

  2,80

 • Min

  2,18

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8745

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 697371

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane