McDonald's deklaruje, że 400. restauracja w Polsce zostanie otwarta niedługo

Autor: dlahandlu.pl 14 czerwca 2017 11:54

McDonald's deklaruje, że 400. restauracja w Polsce zostanie otwarta niedługo

Liczba placówek McDonald’s w Poslce w niedługim czasie przekroczy 400. Otwarcie każdego kolejnego lokalu sieci to inwestycja rzędu 6-7 mln złotych.

7 czerwca 1992 roku w centrum Warszawy, w Sezamie przy skrzyżowaniu Świętokrzyskiej i Marszałkowskiej, rozpoczęła działalność pierwsza restauracja McDonald’s w Polsce. Dziś z oferty 386 polskich lokali tej marki korzysta codziennie ponad pół miliona gości. Restauracje McDonald’s zlokalizowane są w ponad 150 miastach na terenie całego kraju. Blisko 75% (285) z nich to obiekty franczyzowe prowadzone przez ponad 60 niezależnych polskich przedsiębiorców. 

– Polska należy do najintensywniej rozwijających się rynków McDonald’s na świecie.Stawiamy na personalizację oferty i stosowanie najnowszych technologii w codziennej działalności  – mówi Krzysztof Kłapa, dyrektor ds. korporacyjnych McDonald’s Polska.

Polski McDonald’s zatrudnia obecnie ponad 20 tys. osób. Blisko 4000 z nich to kadra menadżerska.
Dostawcami sieci są: OSI FOOD SOLUTIONS (burgery wołowe), FARM FRITES (frytki), ARYZTA (pieczywo), GREEN FACTORY i EISBERG (warzywa). Z kolei HAVI Logistics odgrywa istotną rolę w przechowywaniu i transporcie produktów.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8659

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 697371

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane