McDonald’s, Makarun i Warsztat Kulinarny w Galerii Północnej

Autor: pr 2 lutego 2017 13:32

GTC SA – inwestor Galerii Północnej – podpisał kolejne umowy najmu powierzchni handlowej. Tym razem powiększono portfolio marek kulinarnych.

McDonald’s. Makarun i Warsztat kulinarny zajmą łącznie 413 mkw. W pierwszym wielkopowierzchniowym centrum handlowym północnej Warszawy podpisano dotychczas umowy z 13 najemcami z branży restauracyjnej. Funkcje usługowe oraz restauracyjne Galerii Północnej będą stanowić 20% powierzchni najmu centrum.

McDonald’s posiada już blisko 400 restauracji w 150 miejscowościach. 

Makarun Spaghetti and Salad ma dziś już 19 lokali i franczyzobiorców za naszą zachodnią granicą m.in. w Hamburgu. 6 lokal marki w Warszawie będzie oferował makarony przygotowane z produktów wysokiej jakości, bez konserwantów i na bazie włoskiego makaronu z pszenicy Durum.

Warsztat Kulinarny to koncept nowoczesnej restauracji wprowadzony na rynek przez Sports Hospitality w połowie 2015 roku. Sieć ma dzisiaj 12 lokali, które z sukcesem prowadzi w Warszawie, Łodzi, Poznaniu i Gdańsku. Filozofią marki jest połączenie nowoczesnego, industrialnego designu z tradycyjną polską kuchnią urozmaiconą popularnymi pozycjami kuchni świata. 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,89

  • Śr

    3,40

  • Min

    1,95

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8859

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane