McDonald’s: Nacisk kładziemy na rozwój w mniejszych miastach

www.portalspozywczy.pl 8 czerwca 2016 10:56

McDonald’s: Nacisk kładziemy na rozwój w mniejszych miastach fot. McDonald's

W tym roku, podobnie jak w ubiegłych latach, chcemy utrzymać tempo wzrostu. W roku 2015 otworzyliśmy 21 restauracji. Ten rok planujemy zamknąć z podobnym wynikiem -  mówi serwisowi www.portalspozywczy.pl, Dominik Szulowski, Public Relations Senior Manager McDonald’s Polska.

Na jakie lokalizacje stawiacie – autostrady, duże miasta, centra handlowe?

Tegoroczne otwarcia, np. w krakowskiej Galerii Kazimierz czy Focus Mall Bydgoszcz pokazują, że centra handlowe wciąż są dla nas interesującym kierunkiem rozwoju sieci. Z kolei lokalizacje w śródmieściach dużych miast będą dla nas zawsze istotne. W tym roku powróciliśmy na skrzyżowanie ul. Marszałkowskiej i Świętokrzyskiej w Warszawie. W zeszłym roku otworzyliśmy lokal przy ul. Półwiejskiej w Poznaniu.

Duży nacisk kładziemy też na rozwój w mniejszych miastach, zwłaszcza gdy możemy liczyć nie tylko na klientów lokalnych, ale również podróżujących przez dane miasto. Jeszcze w czerwcu tego roku uruchomimy obiekty w Żarach i w Strzegomiu, a nieco później - w Chrzanowie i Nowym Dworze Mazowieckim. Oczywiście lokale w tego typu miejscowościach będą przystosowane do obsługi gości zmotoryzowanych. Koncepcja McDrive jest i będzie jednym z kluczowych elementów naszej strategii rozwoju.

Cały wywiad z przedstawicielem McDonald's na portalspozywczy.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,89

  • Śr

    3,40

  • Min

    1,95

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9264

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane