PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

McDonald's w galerii Sky Tower

www.portalspozywczy.pl 29 maja 2012 21:39

Nowa restauracja McDonald's ruszyła na terenie Galerii Handlowej Sky Tower we Wrocławiu. Galeria ta wchodzi w skład całego kompleksu Sky Tower mieszczącego również luksusowe apartamenty, biura i rozbudowane centrum usługowo-rekreacyjne. Jest to pierwsza taka inwestycja w Polsce - często określana jako "Miasto w mieście".

Oprócz standardowej oferty restauracji obiekt jest też wyposażony w McCafé. To specjalnie wydzielona strefa kawiarniana wewnątrz restauracji, z oddzielnym kontuarem i miejscami siedzącymi. Goście mogą tu wybierać z szerokiej gamy napojów przygotowywanych na bazie najwyższej jakości kaw i wielu deserów.

W tym roku sieć McDonald's otworzyła już 8 restauracji. Kolejnych 10 obiektów jest w budowie. Wszystkie zostaną otwarte jeszcze w tym roku. Ponadto powstają dwa tymczasowe obiekty związane z UEFA EURO 2012 - McDonald's w warszawskiej Strefie Kibica i McCafé w strefie dla mediów na Stadionie Narodowym.

McDonald's Polska rozpoczął działalność w 1992 roku, otwierając pierwszą restaurację w Warszawie. Obecnie działa w Polsce 287 restauracji McDonald's, które zatrudniają ponad 16 000 osób. 149 z nich to obiekty prowadzone przez 54 licencjobiorców.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    3,09

  • Śr

    2,58

  • Min

    2,18

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8221

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane