PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

McDonald's zatrudni kelnerów

Autor: tvn24.pl 2 kwietnia 2015 13:00

McDonald's w lokalach w Niemczech zatrudni kelnerów do obsługi klientów. To tylko jedna z kilku nowości, którą oferuje największa sieć fast-foodów na świecie, pod rządami nowego prezesa Steve'a Easterbrook'a - podaje TVN24.

McDonald's cały czas testuje nowe rozwiązania, w tym cyfrowy punkt obsługi klientów, czy niestandardowe produkty dostosowane do lokalnych rynków. Teraz pójdzie jeszcze dalej i zatrudni w swoich restauracjach kelnerów - informuje Reuters.

McDonald's dąży w ten sposób do ożywienia swojej sprzedaży, notującej w ostatnim czasie duże spadki. Dodatkowo, chce także wzmocnić swoją pozycję rynkową w rywalizacji ze stale rozwijąjącymi się sieciami Chipotle Mexican Grill, czy Burger King.

Zamówień w tej restauracji klienci mogą od teraz dokonać przy udziale kelnera, który zapisuje je na tablecie, bądź w znanych już wcześniej formach - przy ladzie lub za pośrednictwem cyfrowego punktu obsługi.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • Garry 2015-04-29 03:00:24

    To ci dopiero niespodzianka, zwłaszcza, że na forum pracowników gowork.pl/opinie_czytaj,1736 nic o tym stanowisku nie piszą.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7781

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane