McDonalds najemcą Focus Mall Bydgoszcz

Autor: pr 2 marca 2016 10:52

Do grona restauracji tworzących strefę gastronomiczną Focus Mall Bydgoszcz na przełomie marca i kwietnia dołączy sieć McDonalds. Dodatkowo swoje wnętrze odświeżyła lodziarnio-kawiarnia Grycan.

McDonalds dołączy do grona najemców bydgoskiego Focus Mall zajmując lokal o powierzchni 153 mkw., który będzie mieścił się w strefie gastronomicznej na pierwszym piętrze obiektu. Otwarcie lokalu zaplanowane jest na przełomie marca i kwietnia – w chwili obecnej trwają prace przygotowawcze i aranżacyjne we wnętrzu restauracji.

Na odświeżenie i nową aranżację wnętrza zdecydowała się sieć lodziarnio-kawiarni Grycan, która w Focus Mall Bydgoszcz zajmuje powierzchnię 95 mkw. Prace obejmowały wymianę i renowację mebli, montaż nowych podświetlanych sufitów, zaprojektowanie ledowego oświetlenia lokalu oraz wymianę płytek.

To kolejne zmiany, jakie mają miejsce w przestrzeni food court w Focus Mall Bydgoszcz w ciągu ostatnich kilku miesięcy. W grudniu ub.r. zostały zakończone prace modernizacyjne, w efekcie której liczba miejsc w strefie zwiększyła się o 70 i obecnie może w niej jednocześnie przebywać 430 osób. Zmieniony został także układ przestrzenny i rozmieszczenie stolików. W skład zmodernizowanej strefy gastronomicznej wchodzą takie restauracje i kawiarnie, jak Burger King, KFC, Grycan, Salad Story, Pizza Hut, North Fish, Baalbek, Deka Smak oraz The Moon.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8820

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane