McDonalds najemcą Focus Mall Bydgoszcz

Autor: pr 2 marca 2016 10:52

Do grona restauracji tworzących strefę gastronomiczną Focus Mall Bydgoszcz na przełomie marca i kwietnia dołączy sieć McDonalds. Dodatkowo swoje wnętrze odświeżyła lodziarnio-kawiarnia Grycan.

McDonalds dołączy do grona najemców bydgoskiego Focus Mall zajmując lokal o powierzchni 153 mkw., który będzie mieścił się w strefie gastronomicznej na pierwszym piętrze obiektu. Otwarcie lokalu zaplanowane jest na przełomie marca i kwietnia – w chwili obecnej trwają prace przygotowawcze i aranżacyjne we wnętrzu restauracji.

Na odświeżenie i nową aranżację wnętrza zdecydowała się sieć lodziarnio-kawiarni Grycan, która w Focus Mall Bydgoszcz zajmuje powierzchnię 95 mkw. Prace obejmowały wymianę i renowację mebli, montaż nowych podświetlanych sufitów, zaprojektowanie ledowego oświetlenia lokalu oraz wymianę płytek.

To kolejne zmiany, jakie mają miejsce w przestrzeni food court w Focus Mall Bydgoszcz w ciągu ostatnich kilku miesięcy. W grudniu ub.r. zostały zakończone prace modernizacyjne, w efekcie której liczba miejsc w strefie zwiększyła się o 70 i obecnie może w niej jednocześnie przebywać 430 osób. Zmieniony został także układ przestrzenny i rozmieszczenie stolików. W skład zmodernizowanej strefy gastronomicznej wchodzą takie restauracje i kawiarnie, jak Burger King, KFC, Grycan, Salad Story, Pizza Hut, North Fish, Baalbek, Deka Smak oraz The Moon.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    6,26

  • Śr

    4,36

  • Min

    3,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8745

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 697371

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane