PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Media Expert zmniejszy liczbę emisji spotu z Eweliną Lisowską

Autor: wirtualnemedia.pl 30 grudnia 2014 08:44

Wskutek wielu negatywnych opinii odbiorców sieć elektromarketów Media Expert w najbliższych dniach zmniejszy liczbę emisji w telewizji spotu z Eweliną Lisowską. Jak podkreśla rzecznik Media Expert, firma wsłuchuje się w głosy odbiorców - podają wirtualnemedia.pl.

Piosenkarka Ewelina Lisowska od połowy listopada reklamuje Media Expert, śpiewając w spotach swoją piosenkę z dodanym sloganem „Włączamy / Włączone niskie ceny!". Kampania była intensywnie prowadzona, głównie w telewizji i radiu, w tygodniach przed Bożym Narodzeniem (tradycyjnym okresie żniw dla branży handlowej), przy czym nie została wstrzymana ani ograniczona w same dni świąteczne, m.in. dlatego że sieć zaraz po Świętach zaczęła promocję wyprzedażową.

W ostatnim tygodniu na portalach społecznościowych, m.in. facebookowym fanpage'u Media Expert, pojawiło się dużo narzekań internautów, że spot jest przesadnie często emitowany w telewizji, a do tego jest hałaśliwy. Opublikowano też kilka żartobliwych klipów pokazujących, jak na tę reklamę reagują bohaterowie internetowych memów, m.in. Chuck Norris, Siara z „Kilera" czy Hitler z często przerabianej sceny filmu „Upadek". Facebookowy fanpage „Rzygam reklamą Media Expert" w sześć dni zyskał ponad 30 tys. użytkowników.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • kijanka 2015-01-03 17:14:07

    Dla mnie ta nagonka, to działanie konkurencji. Zazdrość, to nasza narodowa przywara!

  • karmazynowy 2014-12-31 14:01:44

    Reklama znika, a ludzie i tak przekazują jej treść dalej :) Połowa mówi, ze wiecej nie kupi, a prawda jest taka, że na pierwszą lepszą wyprzedaż na nowy rok, wszyscy rzucą się do drzwi wejściowych sklepu :P

  • kupiec fmcg 2014-12-30 23:41:37

    I sami widzicie co konkurencja potrafi robic i dziady piperzone, zazdrosniki

ZOBACZ WSZYSTKIE (4)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7994

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane