Media Markt z ofertą na czasie - sieć promuje oczyszczacze powietrza

Autor: dlahandlu.pl 30 stycznia 2017 12:12

Alert smogowy w wielu regionach Polski potwierdza, że szczególnie w zimie, gdy zaczyna się sezon grzewczy, problem staje się poważniejszy. Nad dużymi miastami zawisa wtedy toksyczna chmura. – Jakość powietrza skutecznie poprawiają oczyszczacze i nawilżacze z funkcją oczyszczania. Wiele modeli świetnie radzi sobie z pyłem zawieszonym i innymi zagrożeniami. Różnią się między sobą m.in. systemem filtrowania, liczbą filtrów, wydajnością i dodatkowymi funkcjami – mówi Wioletta Batóg, Rzecznik Prasowy sieci Media Markt.

Rozwiązaniem dla osób pragnących kompleksowo zadbać o jakość powietrza w pomieszczeniach są urządzenia z serii AirHumic (HB AW1020, HB AW 1070), które równocześnie oczyszczają i nawilżają powietrze. Dzięki zastosowaniu obrotowego walca RPT, zasysane do wnętrza urządzenie powietrze jest oczyszczane z bakterii, wirusów, pleśni i grzybów oraz nawilżane za pomocą wody. Dodatkowe zamieszczenie filtra HEPA gwarantuje odfiltrowanie zanieczyszczeń wielkości 0,3 mikrona, w tym szkodliwego pyłu PM 2,5 i PM 10. 

Zastosowanie filtru BSSF, którego formuła oparta jest na wykorzystaniu odkażających właściwości srebra dodatkowo zabija bakterie znajdujące się w wodzie i zapobiega odbarwianiu się pojemnika na wodę.

Jednym z najbezpieczniejszych modeli jest dostępny w sieci Media Markt HB Airfree. Urządzenie nie wymaga filtrów i jako jedyny oczyszczacz na świecie nie generuje ozonu. Działa w oparciu o zasadę termodynamicznej sterylizacji (TSS), która polega na spalaniu szkodzących zdrowiu mikroorganizmów wewnątrz ceramicznego rdzenia w temperaturze 2200C. Dzięki temu ginie 99,99% wirusów, pleśni, bakterii i drobnoustrojów w otaczającym nas powietrzu. Oczyszczacze i nawilżacze zaprojektowane są tak, by wymagały jak najmniej zaangażowania użytkowników. Urządzenia HB Airfree są bezobsługowe, bezgłośne i estetyczne. 

Komfort życia poprawią dodatkowe funkcje oczyszczaczy m.in. jonizacja powietrza. Oczyszczacze z funkcją jonizacji naładują powietrze jonami ujemnymi, które pozytywnie wpłyną na klimat w pomieszczeniu. Z kolei funkcja aromaterapii wypełni je przyjemnym zapachem i pomoże się zrelaksować.

 



 

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • poker 2017-02-03 13:34:36

  sklepy mają chyba poważny problem z zatowarowaniem, bo części modeli zaczyna już brakować... oby nie stalo sie to taka sezonowoscia jak kupowanie wentylatorow w letnie upaly. mam nadzieje ze problem smogu zostanie szybko rozwiazany

 • dyjo 2017-02-03 13:24:40

  Ten antyalergiczny z ME jest rozsądniejszy. mam w domu dwójkę i teraz wiem czemu pogarszało im się zawsze na zimę.

 • adam 2017-02-02 18:15:14

  Wolę Elektroluxa i z polskiego sklepu. Media Expert, równie wielki sklep tez ma, a przynajmniej kasa zostaje w Polsce i może wreszcie zostanie rozsądnie wydana na filtry powietrza takie jak sa w Pekinie czy Rotterdamie.

ZOBACZ WSZYSTKIE (3)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  3,79

 • Śr

  2,14

 • Min

  1,35

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9667

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane