Medicine zdobywa kolejne lokalizacje

Property News 30 sierpnia 2013 15:33

29. sierpnia br. ruszył kolejny salon nowego odzieżowego brandu Medicine. Nowy sklep został otwarty w Wolsztynie. Jak powiedział w rozmowie z Propertynews.pl właściciel marki, Krzysztof Bajołek, do końca roku powstanie jeszcze przynajmniej kilka nowych placówek w Polsce i zagranicą.

- Wczoraj otworzyliśmy salon w Wolsztynie. Kolejne, już za kilka miesięcy, wystartują w galeriach: Wola Park w Warszawie, Wzgórze w Gdyni i Trzy Korony w Nowym Sączu - zapowiada Krzysztof Bajołek. Powierzchnia każdego salonu będzie miała 200-250 mkw.

Sieć sklepów Medicine osiągnęła już liczbę ponad 70 w Polsce i zagranicą. - To pozwala już na w miarę efektywną produkcję i zarządzanie sprzedażą. Na razie nie stać nas na ekstra wydatki marketingowe, więc koncentrujemy się na wystroju sklepów, witryn i ulepszaniu kolekcji. Chcemy nadać tej marce wyrazisty i spójny charakter, który trafi w gusty odpowiedniej grupy klientów, omijając nieco mainstreamową konkurencję - tłumaczy Krzysztof Bajołek.

Krzysztof Bajołek to także właściciel marki Reporter. I to właśnie część lokalizacji tej sieci zajmuje nowy brand Medicine.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,99

  • Śr

    3,77

  • Min

    2,90

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8682

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane