PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Menadżerowie w branży handlowej wśród najczęściej poszukiwanych

Autor: dlahandlu.pl/pr 10 września 2010 13:35

Kadrę kierowniczą poszukuje się obecnie najczęściej w sektorze IT, handlowym oraz bankowym. Do menadżerów skierowane jest co ósme ogłoszenie znajdujące się w portalu rekrutacyjnym otoPraca.pl.

Niemal jedna trzecia ofert dotyczyła zatrudnienia w województwie mazowieckim, a co siódma propozycja pochodziła z Dolnego Śląska oraz Śląska. - Za pośrednictwem naszego portalu poszukiwano menadżerów głównie w handlu i sprzedaży - mówi Marta Krauze, dyrektor serwisu otoPraca.pl. - Dużo ogłoszeń skierowanych było również do osób posiadających doświadczenie w zarządzaniu, marketingu, bankowości i finansach.

Pracodawcy przy rekrutacji na stanowisko menadżerskie zwracają uwagę na osobowość oraz wyniki dotychczasowej pracy. - Ważnym elementem życiorysu są zrealizowane projekty oraz osiągnięte sukcesy zawodowe - podpowiada Beata Kapcewicz, prezes zarządu firmy Architekci Kariery. - Te informacje pomogą prześledzić ścieżkę zawodową kandydata w poszukiwaniu takich pożądanych cech, jak umiejętność myślenia strategicznego, skłonność do podejmowania ryzyka, a także umiejętność podejmowania decyzji i brania za nie odpowiedzialności.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    3,99

  • Śr

    2,96

  • Min

    2,24

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7692

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane