Merlin Group w Izbie Gospodarki Elektronicznej

Autor: dlahandlu.pl 23 czerwca 2017 09:05

W strukturach Izby Gospodarki Elektronicznej zrzeszonych jest obecnie blisko 200 podmiotów reprezentujących różne sektory cyfrowej gospodarki. Do e-Izby dołączyły dwie nowe firmy – Merlin Group S.A.oraz Vindicat.

- Merlin Group chce być najszybciej rosnącą grupą e-commercową w naszym regionie, dlatego przystąpienie do e-Izby jest dla nas kluczowe. Zdecydowanie stawiamy na współpracę i dialog, wymianę doświadczeń i pomysłów w środowisku firm tworzących polską scenę e-commerce i instytucji, które wpływają na jej kształt i funkcjonowanie. Liczymy na to, że cele, jakie stawia przed sobą e-Izba: porozumienie, współdziałanie, wymiana know-how, ułatwią nam angażowanie się i wywieranie realnego wpływu na rodzimy rynek e-commerce – informuje Marek Friedman Wiceprezes ds. Sprzedaży i Marketingu, Merlin Group.

Spółka Vindicat jako polski pionier w sektorze LegalTech doskonale wpisuje się w misję i cele realizowane przez Izbę Gospodarki Elektronicznej. Podstawową działalnością Vindicat jest tworzenie i rozwój cyfrowych rozwiązań wspomagających przedsiębiorców w utrzymaniu płynności finansowej. Dodatkowo spółka pełni misję edukacji prawno-finansowej przedsiębiorców w Polsce, dlatego też członkowsko w Izbie Gospodarki Elektronicznej jest naturalnym krokiem w rozwoju spółki – podkreśla Bogusław Bieda, Prezes Zarządu, Vindicat.

Merlin Group S.A. jest grupą kapitałową działającą w branży e-commerce. W grupie znajdują się 3 podmioty: Merlin Commerce prowadząca sprzedaż w 3 sklepach: merlin.pl, cdp.pl oraz topmall.ua, Merlin Business Services oferująca usługi logistyczne i IT dla sklepów internetowych oraz wydawnictwo Merlin Publishing.
Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    0,59

  • Śr

    0,31

  • Min

    0,14

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8520

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 690655

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane