PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Merlin.pl: Upadłość z możliwością zawarcia układu z wierzycielami

Autor: dlahandlu.pl 3 czerwca 2016 10:18

Zarząd spółki Czerwona Torebka S.A. poinformował, że 2 czerwca 2016 roku powziął informację o wydaniu w dniu 30 maja 2016 roku przez Sąd Rejonowy Poznań – Stare Miasto w Poznaniu, XI Wydział Gospodarczy do Spraw Upadłościowych i Restrukturyzacyjnych, postanowienia o ogłoszeniu upadłości z możliwością zawarcia układu z wierzycielami spółki zależnej – MAGUS S.A. z (dawniej: Merlin.pl S.A.).

Na mocy wyżej wskazanego postanowienia Sąd ogłosił upadłość dłużnika MAGUS S.A. z możliwością zawarcia układu z wierzycielami. Oddalono wnioski o ogłoszenie upadłości likwidacyjnej dłużnika złożone przez jego następujących wierzycieli: Virtualo Sp. z o.o., Rekman Sp. z o.o., Jerzego Świebodzińskiego, Marcina Kierzkowskiego i Zbigniewa Loberta będących wspólnikami Sejf Danych s.c., C.D.C. Sp. z o.o. i Exorigo-Upos Sp. z o.o., 

Są ustanowił zarząd własny upadłego co do całości majątku, wyznaczył sędziego – komisarza w osobie SSR Łukasza Lipowicza, wyznaczył nadzorcę sądowego w osobie Arkadiusza Sawali, postanowił wezwać wierzycieli upadłego, by w okresie trzech miesięcy od daty ukazania się obwieszczenia o ogłoszeniu w Monitorze Sądowym i Gospodarczym o upadłości zgłosili swoje wierzytelności względem upadłego oraz postanowił wezwać osoby, którym przysługują prawa i roszczenia osobiste ciążące na nieruchomości należącej do upadłego, jeżeli nie zostały ujawnione przez wpis w księdze wieczystej, do ich zgłoszenia w terminie trzech miesięcy od daty ukazania się obwieszczenia o ogłoszeniu w Monitorze Sądowym i Gospodarczym, o upadłości pod rygorem utraty prawa powoływania się na nie w postępowaniu upadłościowym.

Podobał się artykuł? Podziel się!

 • 10.

  JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  13,99

 • Śr

  7,28

 • Min

  2,80

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8147

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane