MerService z Grupy OEX z obsługą merchandisingową Danone

Autor: dlahandlu.pl 9 stycznia 2018 11:57

Spółka MerService rozpoczęła obsługę merchandisingową dla Danone z wykorzystaniem autorskiej aplikacji mobilnej Grupy OEX - MerchMobiler.

W ramach kontraktu MerService odpowiada za zapewnienie obsługi merchandisingowej w kilkuset punktach handlowych w całej Polsce. Działania są realizowane w sklepach sieci Auchan, Makro, Eurocash, Selgros i E.Leclerc. Wszyscy merchandiserzy MerService są wyposażeni w urządzenia mobilne, dzięki którym mają możliwość bezpośredniego raportowania z punktu, w którym świadczą usługę. Na potrzeby projektu zastosowano funkcję alertów SMS oraz szczegółowych powiadomień e-mail, dzięki którym przedstawiciele firmy Danone otrzymują informacje o dostępności asortymentu zaraz po zakończeniu wizyty w danym punkcie handlowym przez merchandisera.
- Autorska technologia pozwala elastycznie dostosować zakres raportowania działań do specyfiki projektu i potrzeb firmy, z którą współpracujemy – powiedziała Dominika Sternińska, Junior Reporting Manager z MerService.
W ramach współpracy z Danone MerService odpowiada także za rekrutację i szkolenie merchandiserów. Spółka z Grupy OEX zapewnia także odzież ochronną dla merchandiserów, oznakowaną zgodnie z systemem identyfikacji wizualnej klienta.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    1,89

  • Śr

    1,31

  • Min

    0,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8198

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane