PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Metro analizuje przyszłość Reala i zmienia kierownictwo

Autor: dlahandlu.pl 20 marca 2012 14:36

Metro AG w najbliższych miesiącach będzie analizować przyszłość sieci Real - powiedzieli podczas konferencji przedstawiciele spółki. "Nie osiągnęliśmy zakładanego wzrostu sprzedaży w Realu o 2-3 proc. i jeśli nie osiągniemy 2-3 proc. w tym roku, to wtedy będziemy myśleć, co dalej" - powiedział Olaf Koch, prezes Metro AG.

W ubiegłym roku rynek spekulował, że Metro zamierza sprzedać hipermarkety Real, w tym sieć w Polsce. Przedstawiciele spółki przyznali wtedy, że prowadzone były w tej sprawie rozmowy z kilkoma zainteresowanymi stronami.

Potwierdziły się informacje, że z firmy odchodzi Joel Saveuse, prezes Real Group od kwietnia 2010 roku. Za oddział hipermarketów Real będzie teraz odpowiadał sam prezes Olaf Koch. Prezes Real International Didier Fleury będzie szefem Real Group Committee,  zaś Roland Neuwald będzie nadal odpowiedzialny za Real Niemcy.

Metro Group jest właścicielem w Polsce sieci hipermarketów Real, hurtowni samoobsługowych Makro Cash and Carry oraz sklepów z elektroniką: MediaMarkt i Saturn.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • anonim 2012-04-23 20:13:24

    Strzał w 10 jeżeli chodzi o wymianę kardy menadzerskiej, szkoda że tak późno. Ale przysłowie mówi lepiej póżno niż wcale.00407

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7912

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane