PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Metro Group będzie zarządzać centrami handlowymi spółki Rank Progress

Autor: dlahandlu.pl 2 września 2010 12:28

Rank Progress podpisał umowę z Metro Group Asset Management Sp. z o.o.na zarządzanie swoimi dwoma centrami handlowymi: Galerią Piastów w Legnicy oraz Pasażem Grodzkim w Jeleniej Górze.

- Metro ma silną pozycję na rynku nieruchomości komercyjnych i duże doświadczenie w zarządzaniu centrami handlowymi - mówi Jan Mroczka, prezes Grupy Kapitałowej Rank Progress.- Realizując strategię dalszego silnego rozwoju własnych centrów zlokalizowanych w całej Polsce postawiliśmy na współpracę z partnerem, który będzie aktywnie wspierał cele spółki - dodaje.

Galeria Piastów to pierwsze własne centrum handlowe Rank Progress otwarte w 2006 roku. Na 35 tys. mkw. powierzchni jest ulokowanych prawie sto sklepów sieciowych marek, restauracje, kawiarnie, pięciosalowe kino Helios, centrum fitness oraz kręgielnia.

Przeczytaj także:

Otwarcie Pasażu Grodzkiego w Jeleniej Górze (10,5 tys. mkw.) zaplanowano na połowę października. Wśród wiodących najemców są Marks & Spencer, Douglas, Reserved oraz centrum fitness.

- Jak wielokrotnie podkreślałem, rozwój jest zawsze w centrum naszych działań, rozumiany zarówno jako wzrost wartości firmy jak i działań na rzecz lokalnych społeczności oraz naszych inwestorów i partnerów w biznesie. Nasza strategia opiera się na długoterminowym zaufaniu i stabilnym wzroście. Jestem przekonany, że podpisana umowa wpłynie na wzrost naszej pozycji na rynku. Nie wykluczam rozszerzenia w przyszłości współpracy z Metro - informuje Jan Mroczka, prezes Grupy Kapitałowej Rank Progress.

Metro Group Asset Management to firma zajmująca się kompleksową obsługą wielkopowierzchniowych obiektów handlowych. MAM zarządza 10 Centrami Handlowymi w tym 9 centrami M1 oraz Centrum Handlowym Magnolia Park we Wrocławiu. Dodatkowo obsługuje w zakresie Facility Management 139 obiektów w tym m.in. hale Makro Cash & Carry, hipermarkety Real, obiekty Media Markt oraz obiekty biurowe. Metro Group Asset Management prowadzi działalność inwestycyjną na rzecz Makro C&C i Centrów Handlowych M1.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    8,99

  • Śr

    6,92

  • Min

    4,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7763

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane