PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Metro Group chce przyciągnąć polskich studentów

Autor: www.dlahandlu.pl 7 maja 2012 11:28

W tym roku po raz pierwszy w Polsce Metro Group zorganizowało specjalne spotkanie dla studentów zatytułowane "Meeting Metro". Do tej pory tego typu wydarzenia firma organizowała tylko w Niemczech.

Spotkanie odbyło się w Warszawie. Zainteresowani studenci z całej Polski mieli okazję dowiedzieć się więcej o Metro Group , warunkach pracy i możliwościach rozwoju zawodowego w tej firmie.

- Jako jedna z największych międzynarodowych grup handlowych na świecie oferujemy doskonałe możliwości rozwoju dla młodych ludzi szukajacych pracy w międzynarodowym handlu detalicznym - powiedział Kef van Helbergen, dyrektor rozwoju firmy w przemówieniu inauguracyjnym.

Dzięki obecności w Polsce, Metro Group zamierza zrealizować dwa cele: z jednej strony, chce zwiększyć swoje znaczenie i rozpoznawalność jako atrakcyjnego pracodawcy, z drugiej ciągle poszukuje wysoko wykwalifikowanych pracowników.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • obserwator 2012-06-27 14:29:48

  jak na razie Grupa Metro Group to pozbywa sie wykwalifikowanych pracowników :/ Już dawno ta spólka przestała być solidnym pracodawcą, a akcja pt. Meeting Metro odbyła się chyba tylko po to, żeby odwrócić uwagę rynku od problemów, które trapią Grupę Metro...

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  3,99

 • Śr

  2,96

 • Min

  2,24

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7900

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane