PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Metro Group wykorzystuje potencjał handlowy centrów M1

Autor: metro-mam.com 12 kwietnia 2011 10:45

Trzy Centra M1, zarządzane przez Metro Group Asset Management zostaną w najbliższym czasie rozbudowane. Jako pierwsze nową część odda do użytku M1 w Zabrzu, w ślad za nim powiększy się Centrum w Krakowie i Częstochowie - podaje metro-mam.com

Jednym z kluczowych zamierzeń strategii Metro Group Asset Management na rok 2011 jest rozbudowa istniejących obiektów handlowych. W oparciu o analizę rynku i w celu zwiększenia wartości nieruchomości, firma zdecydowała się wykorzystać potencjał handlowy centrów M1.

Rozbudowa Centrum M1 w Zabrzu jest już na wykończeniu. Obiekt powiększy się o 9 tys. mw., docelowo osiągając powierzchnie 47 800 mkw. GLA. W nowej części swoje miejsce znajdą tacy najemcy jak m.in.: TK Maxx, Reserved, Cropp, Douglas, House, Rossmann, Wanilia, dodatkowe punkty usługowe i gastronomiczne. Otwarcie planowane jest na 1 czerwca b.r.

Kolejną inwestycją jest rozbudowa obiektu handlowego M1 w Krakowie o 8, 5 tys. mkw. Nowa część zostanie oddana do użytku już w listopadzie.

Ostatnia z planowanych rozbudów, inwestycja M1 w Częstochowie zostanie zakończona w 2013 roku. Finalnie Centrum na 34 005 mkw. powierzchni GLA, zgromadzi 74 najemców.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    18,99

  • Śr

    15,75

  • Min

    9,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7973

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane