Metro Properties przejęło zarządzanie centrum handlowym Józefosław

Property News 5 czerwca 2012 09:21

1 czerwca 2012 roku Metro Properties przejęło zarządzanie centrum handlowym Józefosław w powiecie piaseczyńskim. Jak informuje Elżbieta Krawczyk z Grupy Elbfonds, która jest właścicielem obiektu, to początek szerszej współpracy pomiędzy spółkami.


Centrum Józefosław jest obiektem typu „convenience", otwartym we wrześniu 2011 roku. Głównymi najemcami centrum są: delikatesy Piotr i Paweł, drogeria Rossmann, salon z obuwiem CCC oraz sklep sieci Pepco.
- Nasza firma bardzo dynamicznie się rozwija. Jestem przekonany, że dzięki nawiązaniu współpracy z Metro Properties pozycja Elbfonds Development na polskim rynku będzie jeszcze silniejsza - powiedział Kurt-Georg Herzog, członek zarządu Elbfonds Development.
Grupa Elbfonds planuje zainwestować do 500 mln euro w realizację około 40 obiektów handlowych na terenie Polski w okresie do czterech lat. Obecnie spółka realizuje obiekty handlowe w Ciechanowie, Poznaniu, Janowie Lubelskim, Piekarach Śląskich, Myśliborzu, Żyrardowie oraz w Kutnie, jednocześnie intensywnie poszukując nowych lokalizacji pod budowę centrów handlowych.
Metro Properties jest częścią niemieckiego koncernu Metro Group z siedzibą w Dusseldorfie. Firma zarządza międzynarodowym portfelem 840 obiektów w 30 krajach świata. W Polsce zarządza 15 centrami i parkami handlowymi. Firma prowadzi także działalność inwestycyjną na rzecz Makro C&C i Centrów Handlowych M1. Łączna powierzchnia zarządzanych obiektów to ponad 2 miliony mkw., a ich GLA przekracza 600 tys. mkw.
Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,99

  • Śr

    2,61

  • Min

    0,00

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9413

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane