Metropolitan Investment inwestuje w park handlowy w Białej Podlaskiej

Autor: dlahandlu.pl 2 czerwca 2017 09:32

Metropolitan Park Biała Podlaska to koncept zespołu budynków handlowo – usługowych położony przy ul. Jana III Sobieskiego w Białej Podlaskiej. Inwestycja zakłada realizację budynku składającego się z dwóch funkcjonalnie niezależnych obiektów handlowo – usługowych. Wśród najemców znajdują się takie firmy jak ROSSMANN, Neonet, PEPCO, CCC, KIK, KS Sport, Martes Sport.

– Tendencja codziennych nawyków zakupowych mieszkańców dużych i średnich miast decyduje
o atrakcyjności obiektu. Podstawowym kryterium jest lokalizacja, która zamyka przestrzeń handlową – komentuje Robert Jaś, wiceprezes Metropolitan Investment.

Niejednokrotnie, realizowane przez Metropolitan Investment S.A. projekty inwestycyjne stanowią uzupełnienie istniejącej już oferty handlowej, gdzie przestrzeń nie została jeszcze do końca wykorzystana. Firma koncentruje się na inwestycjach zlokalizowanych w bezpośrednim sąsiedztwie dużych osiedli mieszkaniowych, wybierając optymalne lokalizacje.

Metropolitan Investment S.A. jest pierwszą w Polsce firmą, która wprowadza na rynek nieruchomości komercyjnych klienta indywidualnego. Inwestor otrzymuje od operatora pełne wsparcie w zarządzaniu nieruchomością. Polityka funkcjonowania zakłada inwestowanie w spółki celowe osobom, dla których samodzielne nabycie nieruchomości jest niemożliwe. Niewątpliwym atutem jest przewidywalna roczna stopu zwrotu z inwestycji. Struktura obiektu handlowego opiera się na długoterminowych umowach najmu, które pozwalają oszacować dochody właścicieli, dzięki temu inwestor ma pewność realnych korzyści wynikających z wynajmu zakupionej nieruchomości.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8609

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane