MF korzysta w loterii paragonowej z systemu lojalnościowego 2Take.it

Autor: dlahandlu.pl 8 grudnia 2016 14:37

MF korzysta w loterii paragonowej z systemu lojalnościowego 2Take.it Fot. MF

Zespół 2Take.it opracował system rozpoznawania treści na paragonach fiskalnych. Technologię tę wykorzystuje Ministerstwo Finansów w aplikacji mobilnej wspomagającej udział w Narodowej Loterii Paragonowej. Polska spółka 2Take.it planuje rozwój na rynkach zagranicznych.

Specjaliści z firmy 2Take.it opracowali aplikację na urządzenia mobilne, która automatycznie czyta dane z paragonu - takie między innymi, jak nr NIP, nazwa firmy, kwota zakupu i odpowiednio przypisuje punkty lojalnościowe. W zamian za nagrody, klient podaje swoje podstawowe dane takie na przykład, jak imię, e-mail, numer telefonu, datę urodzenia.

Polska spółka 2Take.it chce dotrzeć ze swoim systemem, dostępnym w modelu abonamentowym (SaaS) do jak najszerszej grupy firm - w szczególności małych i średnich przedsiębiorstw, również za granicą.

Technologia odczytywania danych z paragonu wykorzystywana jest od kilku dni w dużej skali
w Narodowej Loterii Paragonowej organizowanej przez Ministerstwo Finansów. Do tej pory, aby zgłosić się do loterii, trzeba było przepisywać ręcznie z paragonu szczegółowe dane. Dzięki aplikacji wystarczy nakierować kamerę smartfona na paragon i dane wypełniają się automatycznie. Aplikacja Loteria Paragonowa firmy 2Take.it jest jedyną zautoryzowaną przez Ministerstwo.

Obecnie, aby komunikować promocje, nowości i akcje marketingowe, producenci muszą kupować bazy danych kontaktów od organizatorów innych programów lojalnościowych. Dzięki nowej platformie 2Take.it firmy będą mogły wynagradzać swoich klientów bezpośrednio w oparciu o listy zakupów pobierane z paragonów.

Platforma customer engagement 2Take.it pozwala na wynagradzanie klientów nie tylko za dokonane zakupy, ale także za aktywność społecznościową - na przykład dzielenie się ze znajomymi informacjami o marce (nowościach, zdjęciami produktu, itp.), zapraszanie znajomych (marketing wirusowy), odpowiedzi na pytania, itp.

Bezpłatna aplikacja “Loteria Paragonowa” (z logo Narodowej Loterii Paragonowej) dostępna jest na system iOS i Android.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    13,32

  • Śr

    7,07

  • Min

    3,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8511

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane