PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

MF przedłużyło termin składania ofert w przetargu na loterię paragonową

Autor: MF 30 marca 2015 11:57

Do 9 kwietnia przedłużono termin składania ofert w przetargu na loterię paragonową. Zmieniono też warunki zamówienia, co ma przyczynić się do większej konkurencji w postępowaniu.

Termin składania i otwarcia ofert w postępowaniu został przedłużony z 26 marca do 9 kwietnia br. ze względu na zmiany treści specyfikacji istotnych warunków zamówienia (SIWZ) - poinformowało biuro prasowe resortu. Zmiany w SIWZ dotyczą wymagań dla nagród (samochody), a dokonano ich w odpowiedzi na pytania zadane przez potencjalnych wykonawców. Uwzględniają one większość ich uwag.

"Zmiany powinny przyczynić się do zwiększenia konkurencji w postępowaniu. Ponadto wskazać należy, że organizatorem loterii będzie podmiot wyłoniony w toku prowadzonego przez Ministerstwo Finansów w trybie przetargu nieograniczonego postępowania o udzielenie zamówienia na przygotowanie i urządzenie loterii paragonowej oraz jej kompleksowej obsługi" - czytamy w komunikacie prasowym podanym przez resort finansów.

Wykonawca będzie zobowiązany przygotować i urządzić loterię trwającą w zakresie przyjmowania zgłoszeń udziału zgodnie z wymaganiami wzoru umowy przez okres 12 kolejnych miesięcy kalendarzowych, począwszy od pierwszego dnia miesiąca kalendarzowego rozpoczynającego się po upływie maksymalnie czterech pełnych miesięcy od daty zawarcia umowy.

Ministerstwo poinformowało, że przeprowadzenie loterii nie wymaga zmian w obowiązujących przepisach.

W loterii będzie mógł wziąć udział każdy, kto zarejestruje na stronie loterii paragon fiskalny wystawiony na kwotę co najmniej 10 zł. Dodatkowo nagradzane będą paragony za wybrane usługi. Nagrodami w loterii będą samochody średniej i wysokiej klasy, tablety i notebooki. Przewidziano też nagrody dla przedsiębiorców, którzy wystawili zwycięski paragon premiowany nagrodą główną. Loteria przewidziana jest na 12 miesięcy.

Tryb przetargu jest nieograniczony, to znaczy może do niego przystąpić każdy, kto spełnia postawione wymagania. Loteria musi być też zorganizowana i przeprowadzona zgodnie z wymogami ustawy o grach hazardowych. Do organizatora loterii będą należały również elementy jej promocji. Wykonawca będzie miał na przygotowanie loterii maksymalnie cztery miesiące od dnia podpisania umowy.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7973

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane