PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Miasto Heineken podczas Open'er Festival

Autor: pr 25 czerwca 2014 10:32

W tym roku, w ramach inicjatywy „Otwórz Miasto", marka zaprasza do Miasta Heineken - specjalnej strefy, w której festiwalowicze będą mieli możliwość odkrywać różne oblicza miejskiego życia poprzez uczestniczenie w specjalnych wykładach i warsztatach przygotowanych we współpracy z zespołem TEDxWarsaw.

Festiwalowicze będą mogli poczuć klimat miejskiego życia, a wszystko w specjalnej strefie „Miasta Heineken", która składa się z czterech poziomów, symbolizujących różne stacje metra - każda tętniąca innym rodzajem miejskiego życia: Stacja Skwer, Klub, Uniwersytet i Taras.
Sercem „Miasta Heineken" będzie Stacja UNIWERSYTET, gdzie codziennie od godz. 16.00 w ramach CITY TALKS odbywać się będą wykłady i dyskusje przygotowane przez miejskich aktywistów we współpracy z zespołem TEDxWarsaw. Wszystkie będą podzielone na cztery bloki tematyczne: Zielona Strona Miasta, Architektura Miasta, Sztuka Miasta oraz Miasto Nocą. Wśród prelegentów pojawią się m.in. Kwiatki Bratki (zapaleni miejscy ogrodnicy), Napraw Swoje Miasto (katowicka idea poprawy jakości życia), Piotr Sarzyński (autor tekstów i książki nt. miejskiej architektury przestrzeni) czy Iza Rutkowska (artystka, założycielka Fundacji Form i Kształtów). W ramach CITY ACTS, codziennie od godz. 19.00 miejscy aktywiści zaproszą na twórcze warsztaty, podczas których pokażą, jak każdy może samodzielnie wpływać na otaczającą go przestrzeń oraz współtworzyć ją na festiwalu, np. tworząc miejski kwietnik z europalet, budując oryginalne konstrukcje architektoniczne czy próbując swoich sił w skreczowaniu w klubie.

Stacja KLUB to zlokalizowana na parterze kondygnacji Miasta Heineken przestrzeń - to miejsce, by za dnia napić się Heinekena, a wieczorem dołączyć na festiwalowe afterparty organizowane przez kluby z całej Polski. Każdego dnia klub zostanie przejęty przez inne miasto i zagrają w nim DJe z Warszawy, Krakowa, Sopotu i Poznania. Stacja SKWER to miejsce wokół miejskiego miasta, w którym uczestnicy festiwalu będą mogli się spotkać i złapać chwilę oddechu między kolejnymi koncertami.
Stacja TARAS to z kolei najlepszy punkt widokowy w festiwalowym mieście, gdzie będzie można odpocząć, spotkać się ze znajomymi, a przede wszystkim zrobić wyjątkowe zdjęcie, z niezapomnianym widokiem.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • Walki 2014-07-15 10:28:19

  Jedna z lepszych akcji jaka powstała w Polsce. W końcu ktoś zainteresował się tym w jaki sposób porwać ludzi do wspólnej zabawy. Brawo Heieneken

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

 • 10.

  JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  4,19

 • Śr

  3,10

 • Min

  2,48

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8111

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 622757

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane