Michael Atwell dyrektorem działu rynków kapitałowych EMEA w CBRE

Autor: pr/www.dlahandlu.pl 16 lipca 2012 10:53

Michael Atwell, jeden z najlepszych ekspertów w sektorze nieruchomości w regionie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki (EMEA), dołącza z dniem 16 lipca br. do CBRE i obejmuje stanowisko dyrektora Działu Rynków Kapitałowych na Europę Środkowo-Wschodnią (CEE). Działając z biura CBRE w Polsce, która jest wiodącym rynkiem CEE, Michael Atwell będzie w nowej roli odpowiedzialny za transakcje inwestycyjne na rynku nieruchomości w całym regionie.

Michael Atwell wnosi do CBRE ponad 22-letnie doświadczenie na rynku nieruchomości komercyjnych. Ostatnio pracował na stanowisku Partnera i Dyrektora firmy Cushman & Wakefield na Bliskim Wschodzie, z siedzibą w Dubaju i Bahrajnie. Michael Atwell dołącza do zespołu CBRE, który zajmuje się obecnie przeprowadzaniem transakcji inwestycyjnych różnego rodzaju nieruchomości o łącznej wartości ponad 1 miliarda euro.

Wcześniej Michael Atwell spędził 9 lat w Europie Środkowo-Wschodniej, w Polsce i na Węgrzech, pełniąc rolę dyrektora Działu Rynków Kapitałowych w Cushman & Wakefield na Polskę i CEE.
W tym czasie był zaangażowany w kilka z największych transakcji w regionie, w tym sprzedaż warszawskich biurowców Metropolitan i Warsaw Trade Tower, a także portfela nieruchomości grupy Casino (hipermarkety Géant). Zróżnicowane doświadczenie zdobyte w różnych regionach świata daje Michaelowi Atwellowi unikalne spojrzenie na rynek nieruchomości w Europie Środkowo-Wschodniej, które będzie mógł wykorzystać kierując Działem Rynków Kapitałowych CBRE w regionie.

Michael Atwell zastąpi Patricka O'Gormana, który po 4 latach pracy w regionie Europy Środkowo-Wschodniej wraca do biura CBRE w Wielkiej Brytanii, aby dołączyć do zespołu inwestycyjnego pracującego w centralnym Londynie.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    1,19

  • Śr

    0,75

  • Min

    0,62

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 10963

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane