Międzynarodowe Targi Technologii Spożywczych Polagra-Tech 2010

Autor: ptwp.pl 7 lipca 2010 10:15

12-16 września, Poznań, Polagra-Tech wraz z odbywającymi się w tym samym czasie targami Polagra-Food oraz Gastro Trendy to największe i najważniejsze wydarzenie dla branży spożywczej w Europie Środkowo-Wschodniej. To przede wszystkim prezentacja nowoczesnych technologii dla poszczególnych gałęzi przemysłu spożywczego, tym roku w szczególności dla piekarstwa i cukiernictwa oraz przemysłu mleczarskiego.

Działanie eksponowanych maszyn i urządzeń oraz całych linii technologicznych będzie pokazane na żywo; zwiedzający będą mogli również spróbować produkowanych na miejscu wyrobów. Targi Polagra-Tech 2010 będą obfitować w wydarzenia branżowe światowej rangi.
Najważniejsze z nich to Światowy Kongres Piekarzy i Cukierników oraz finały polskich eliminacji do Pucharu Świata w Piekarstwie. Ponadto w programie targów planowane są panele dyskusyjne podejmujące najbardziej aktualne tematy w poszczególnych segmentach przemysłu spożywczego, m.in.: „Problemy piekarstwa - Polska, UE i świat", „Globalizacja - szansą rozwoju czy zagrożeniem dla branży owocowo-warzywnej" czy „Znakowanie żywności - informacja potrzebna producentom". Co więcej, dzięki współpracy z Krajowym Związkiem Spółdzielni Mleczarskiej odbędzie się konferencja na temat innowacji technologicznych i produktowych w mleczarstwie.

Godziny otwarcia targów dla zwiedzających: 9.00-17.00.
Organizator: Międzynarodowe Targi Poznańskie, www.polagra-tech.pl

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    3,99

  • Śr

    2,77

  • Min

    0,00

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9343

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane