Mięso i wędliny QAFP promowane w Almie

Autor: dlahandlu.pl 6 czerwca 2016 08:56

Pierwszego czerwca br. rozpoczęła się kampania „Mięso i wędliny QAFP. Dobry Smak z Natury”, mająca na celu promocję kulinarnego mięsa wieprzowego i wędlin wieprzowych wyprodukowanych w systemie jakości QAFP. Organizatorem programu finansowanego z Funduszu Promocji Mięsa Wieprzowego jest Unia Producentów i Pracodawców Przemysłu Mięsnego (UPEMI), a partnerem akcji, która potrwa cały miesiąc, jest sieć sklepów Alma.

Program promocyjny zogniskowany jest wokół degustacji produktów QAFP w sieci sklepówAlma. oraz konkursu dla konsumentów, w którym główną nagrodą jest uczestnictwo 5 laureatów w warsztacie kulinarnym QAFP - „Zdrowe gotowanie z QAFP”. Pozostałe nagrody to torby i fartuchy kuchenne. Dwuczęściowy konkurs przewiduje przygotowanie dowolnego dania bądź przekąski z użyciem produktu QAFP, a następnie zamieszczenie jego zdjęcia na Facebooku lub Instagramie. Aby powalczyć o główną nagrodę, należy zarejestrować paragon z zakupów, a następnie odpowiedzieć w ciekawy sposób na pytanie związane z tematyką QAFP. Paragony można rejestrować na www.dobrysmakznatury.pl.

Produkty ze znakiem QAFP pakowane są w systemie MAP i próżniowo, co gwarantuje, że walory i jakość mięsa wieprzowego i wędlin będą zachowane na niezmiennym poziomie począwszy od transportu i przechowywania, aż do daty na opakowaniu.

Opracowane przez ekspertów Systemu QAFP procedury i wymagania zarówno dla hodowców jak i przetwórców kontrolowane są na każdym etapie przez niezależne jednostki certyfikacyjne.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,98

  • Śr

    7,30

  • Min

    4,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8535

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 688414

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane