Mieszkańcy Jastrzębia-Zdroju nie chcą kolejnej galerii handlowej

Autor: dziennikzachodni.pl 18 marca 2015 10:24

Jastrzębianie podpisują się pod petycją w sprawie nowej inwestycji - podaje dziennikzachodni.pl.

Po latach dyskusji na temat zagospodarowania tzw. strefy centrum w Jastrzębiu-Zdroju, miasto zaczęło prowadzić niedawno rozmowy z prywatnym inwestorem. Szczegółów rozmów włodarze Jastrzębia nie chcą zdradzać. Wiadomo jednak, że w centrum miasta - pomiędzy kinem a Galerią Jastrzębie - mogłaby powstać nowa galeria.

Inwestor nie wystąpił o pozwolenie na budowę. Na razie został złożony wniosek o wydanie decyzji środowiskowej. Rozmowy dotyczą budowy centrum handlowo-usługowo-rozrywkowego, inwestor na obecnym etapie nie chce ujawniać  szczegółów - pisze dziennikzachodni.pl. Mieszkańcom już pomysł się nie spodobał i wystosowali petycję. Nie chcą, żeby w Jastrzębiu budowano kolejne centrum handlowe.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • mario 2015-03-18 16:03:05

  Będę mocno trzymał KCIUKI aby mieszkańcom Jastrzębia - Zdrój aby udało im się zatrzymać kolejną niszczącą inwestycję Polską przedsiębiorczość. Trzeba gonić tych cwaniaków i decydentów od takich pomysłów.

  Cwaniacy poprzez to eliminują Polską przedsiębiorczość, a decydenci nabijają sobie kaskę nie licząc się z tym że zwykli Kowalscy będą pozbawieni pracy i środków do życia. Pokażcie że można powstrzymać ten proceder, a na tym terenie niech pan burmistrz coś mądrego i pożytecznego wymyśli dla mieszkańców.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  4,90

 • Śr

  3,46

 • Min

  0,00

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9988

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane