PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Mieszkańcy Miasteczka Wilanów pozytywnie o galerii handlowej

Autor: wawalove.pl 5 grudnia 2014 09:47

Aż 71 proc. mieszkańców warszawskiego Miasteczka Wilanów pozytywnie odnosi się do tego, aby na jego terenie postawiono centrum handlowe "Galeria Wilanów". Jest to nowa inwestycja firmy Globe Trade Centre S.A. - podaje portal wawalove.pl.

Jak wynika z badania przeprowadzonego przez instytut badawczy Millward Brown na reprezentatywnej próbie mieszkańców Miasteczka Wilanów, prawie trzy czwarte ankietowanych (72 proc.) uważa, że Galeria Wilanów to inwestycja potrzebna w tym miejscu.

Raport Millward Brown wykazał także, że większości ankietowanych (69 proc.) podoba się projekt Galerii Wilanów. Jego szczegóły były omawiane z mieszkańcami Wilanowa podczas cyklu spotkań konsultacyjnych. Ankietowani odpowiedzieli, że realizacja inwestycji poprawi komfort życia w Miasteczku Wilanów (73 proc.) i zwiększy jego atrakcyjność (68 proc.). Do tego mieszkańcy uważają, że powstanie galerii przyczyni się do wzrostu cen nieruchomości w okolicy (55 proc.).

Przeczytaj także:

Większość ankietowanych mieszkańców (58 proc.) uważa ponadto, że budowa Galerii Wilanów to szansa na poprawę infrastruktury drogowej w Wilanowie. Inwestor zapowiedział, że przy okazji budowy Galerii Wilanów zostanie przebudowane m.in. skrzyżowanie ulic Klimczaka i Przyczółkowej, a także powstanie bezpieczne przejście podziemne pod drugą z nich - pierwsze tego typu łączące „nową" i „starą" część Wilanowa. W planach jest także wybudowanie znaczącego fragmentu ul. Branickiego i wykonanie bezkolizyjnego przejazdu dla rowerów. Łącznie na infrastrukturę drogową inwestor wyda około 80 mln zł.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,98

  • Śr

    7,78

  • Min

    4,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7862

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane