Mieszkańcy olsztyńskiego osiedla wybrali Biedronkę

Autor: gazeta.pl 30 czerwca 2014 13:01

Po kilku latach starań mieszkańców, na osiedlu Gutkowo powstanie duży sklep. Przy ul. Bałtyckiej dyskont wybuduje Biedronka - podaje gazeta.pl.

Gutkowo to głównie osiedle domów jednorodzinnych. Jego mieszkańcy na co dzień robią zakupy w niewielkich sklepach - na osiedlu brak dużego marketu.

W sprawę zaangażowali się lokalni społecznicy. W internecie umieścili sondę, w której mieszkańcy mogli odpowiedzieć na pytanie: Jaki supermarket chcieliby w Gutkowie? Do wyboru było pięć sieci spożywczych. W głosowaniu wzięło udział kilkaset osób. Na pierwszym miejscu znalazła się Biedronka - czytamy w serwisie gazeta.pl.

Ratuszowy wydział architektury i budownictwa zatwierdził projekt i wydał pozwolenie na budowę pawilonu handlowego na działce przy ul. Bałtyckiej, naprzeciwko skrzyżowania ulic Słowiczej i Orlej. Nieruchomość ma około 6 tys. m kw. powierzchni. Pozwolenie dotyczy zgody na rozpoczęcie budowy dyskontu sieci Biedronka. Inwestycja może ruszyć jeszcze w lipcu.

Sprawdź ceny w sieci Biedronka

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • mieszkanka Gutkowa 2014-10-18 16:24:28

    Poziom rozmowy zboczył w niewłaściwym kierunku. Pani obraża ludzi nie podając sensownych argumentów. Rozmowa 15-latek? Na szczęście takie bicie piany nie zmieni rzeczywistości i sklep powstanie.

  • MIESZKANKA JAROT 2014-10-04 15:34:46

    TO PRAWDA W BIEDRZE KUPUJA TYLKO NIEROBY I NADUŻYWAJĄCY ALKOHOL,NIKT NORMALNY TAM NIE CHODZI

  • mieszkanka Gutkowa 2014-08-03 23:09:54

    Zgadzam się z Panią, Biedronka to sklepy dla Biedaków. Dziękuję Wielmożnej Pani za zwrócenie mi uwagi, że jestem biedaczką, bo kupuję w Biedronce i muszę „oszczędzać na dzieciach”. Również pracująca z mężem, mieszkanka Polski B.

ZOBACZ WSZYSTKIE (8)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9264

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane