Mikołajkowy konkurs marki Koral

Autor: pr 22 listopada 2017 12:17

Mikołajkowy konkurs marki Koral fot. materiały prasowe

„Pokaż Koralowi o czym marzysz, a Koral przekaże Mikołajowi” – w taki sposób producent lodów z Nowego Sącza, PPL Koral, zachęca do udziału w mikołajowym konkursie.

Do konkursu marki Koral, który odbywa się na profilu marki na Facebooku, napłynęło już kilkaset zgłoszeń. Uczestnikiem konkursu „Koral udowadnia, że Mikołaj istnieje” może zostać każdy, kto w dowolny sposób przedstawi swój wymarzony prezent z okazji Dnia Św. Mikołaja i uzasadni swój wybór. Pomysły na prezenty można zgłaszać za pomocą słów, obrazów, zdjęć, rysunków i wideo.

- Okres oczekiwania na Mikołaja i Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas, kiedy powinniśmy dzielić się z bliskimi dobrymi emocjami, zatrzymać się na chwilę, aby móc potem jak najpełniej i w rodzinnej atmosferze przeżyć święta - mówi Piotr Gąsiorowski, Dyrektor Marketingu PPL Koral. - Koral jako marka bardzo ceni sobie te proste wartości. Chcemy rozbudzać marzenia i będziemy szczęśliwi, jeśli za pośrednictwem naszego konkursu spełnimy chociaż część z nich – dodaje Gąsiorowski.

Spośród wszystkich zgodnych z regulaminem zgłoszeń wybranych zostanie 10 szczęśliwców, którzy otrzymają wymarzone upominki od koralowego Mikołaja. Konkurs trwa do 23.11.2017 r.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9338

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane