PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Milionowy klient usługi Tesco Ezakupy

Autor: pr, www.dlahandlu.pl 15 kwietnia 2014 12:16

Milionowy klient usługi Tesco Ezakupy

Popularność zakupów z wykorzystaniem internetu wśród Polaków wciąż rośnie. Najlepszym tego dowodem jest milionowe zamówienie dostarczone przez Tesco.Obecnie w zasięgu sieci jest aż 17 polskich aglomeracji i 12,6 milionów Polaków.

Osiągnięcie poziomu miliona zamówień nie byłoby możliwe bez inwestycji w infrastrukturę.
- Dziś, każdego dnia ponad 180 samochodów Tesco pokonuje ponad 24 tysiące kilometrów w drodze ze sklepów do domów klientów. O jakość i terminowość dostaw dba ponad 1000 pracowników Tesco Ezakupy, którzy kompletują i dostarczają produkty. Świeżość artykułów jest zapewniana przez samochody dostawcze wyposażone w specjalne chłodnie i mroźnie, co oznacza, że dostaniemy na próg domu zarówno zimny jogurt, jak i lody o właściwej temperaturze -18 st. C. Aby jeszcze bardziej ułatwić zakupy swoim klientom, Tesco w tym miesiącu otworzy na parkingu przed hipermarketem w Krakowie kolejny stacjonarny punkt „Zamów i Odbierz", w którym klienci w ciągu kilku minut będą mogli odebrać zakupy, zamówione wcześniej przez Internet. Jest to duża oszczędność czasu, ponieważ, według badań Tesco, w 2012 roku przeciętny klient spędzał na zakupach w hipermarkecie średnio 58 minut - informuje sieć.

Podobny punkt, jak ten w Krakowie, wyposażony w minimagazyn, chłodnię i mroźnię, zostanie otwarty niedługo w Warszawie.
- Na popularność usługi wpływ ma także punktualność pracowników Tesco - 97% dostaw jest wykonywanych na czas, co ma bezpośrednie odbicie w ilości klientów i zamówień. W drugiej połowie 2013 roku tygodniowa liczba zamówień, w porównaniu z dwoma pierwszymi kwartałami, wzrosła niemal dwukrotnie. W ostatnich tygodniach marca i kwietnia liczba zamówień w usłudze Ezakupy przekracza już wynik z najgorętszego okresu, czyli tygodnia przed Świętami Bożego Narodzenia - dodaje spółka.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,13

  • Śr

    6,40

  • Min

    3,64

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7900

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane